Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy androidos telóm és...

Ha van egy androidos telóm és én frissíteni szeretném rajta az oprendszert mit kell csinálnom? Ugyanúgy androidra és lehet úgy hogy a procihoz nem nyúlok? Mondjátok meg melyik a legjobb android?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kellene a típus is, a frissítés során egyáltalán nem kell a procihoz nyúlni. Nem tudom honnan vetted. Olyan nincs, hogy legjobb. Max. újabb van. És az se mindegy, hogy gyári frissítés kellene vagy főzött rom.
2012. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja értem csak azt akartam megtudni h lehet e gyárilag frissíteni androidot köszi.
2012. máj. 29. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Továbbra se árultad el milyen telefonod van. Úgy talán segíthetnénk, hogy hányas android a legújabb rá.
2012. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah még nincs meg de ha lesz:Sony Ericson Live with Walkman vagy Samsung Galaxy Ace vagy HTC Wildfire S ha már itt tartunk tudsz ennél jobbat ebben az árkategóriában?Ha nem melyik a legjobb?
2012. máj. 30. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Az unalomig ismételt Live with walkman a legjobb. Ezt majd a SEUS vagy a PC companion segítségével lehet majd frissíteni 4.0-és androidra.

A másik kettő nem lesz frissítés már és baromira elavultnak számítanak. De egyébként a Samsungokat a KIES segítségével lehet frissíteni, a HTC meg előnyben részesíti az OTA frissítéseket, szóval ott elég wifire csatlakozni és ha van frissítés akkor lehet frissíteni telefonon keresztül.

2012. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs de a live with walkmant kidobtam a számításból mert ha nincs rajta diktafon akk nem lehet vele hangokat felvenni akármilyen alkalmazással se így szerintem a talking tom cat sem működne ha hozzá szólsz de köszi ha vizsont rosszul gondoltam akk mégis az marad előnyben
2012. máj. 31. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod.
2012. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi akk az a legjobb
2012. jún. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!