Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vizes csatlakozó, mi ilyenkor...

Vizes csatlakozó, mi ilyenkor a teendő? (lent)

Figyelt kérdés

iPhone-om töltőjének a telefonba dugható csatlakozója (tehát nem az USB) beleesett egy pohár vízbe. Rögtön kivettem, lerázogattam, majd beletettem rizsbe, mert az állítólag kiszívja belőle a nedvességet.

Jól csináltam, vagy van erre másik megoldás is? Mióta vizes lett (kb. 5 órája) ott van a csatlakozó a rizsben. Még gondoltam nem veszem ki, sőt holnap estig nem is akarom tölteni, nehogy baja legyen.

Mit javasoltok? Kiszáradt már azóta, vagy még inkább hagyjam száradni?


Előre is köszi a válaszokat!



2012. máj. 29. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
hajszárítózhatod is...
2012. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira gáz. Csak ne legyen zárlatos, mert akkor lehet, hogy nem tesz jót a készüléknek. Szerintem 1 darabig hagyd, mert lehet, hogy vizes, de holnap estére már tuti jó lesz.
2012. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
A hajszárítót felejtsd el, azzal kárt teszel csak benne. Az első meg ne írjon baromságot.
2012. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyílvánvalóan hajszárítózni nem akartam. Akkor holnap estig még hagyom száradni, utána kipróbálom.
2012. máj. 29. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne hajszárítózni?
2012. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
Mert beleég a víz...
2012. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beleég?

Ezt hogy kell elképzelni?


Nem izzásig kell hevíteni hajszárítóval, csak, hogy kicsit langyosabb legyen.

2012. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most akkor nem is az iPhone esett bele? :D
2012. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy az iPhone esett bele kedves utolsó hozzászóló? Tanulj már egy kis szövegértést!
2012. máj. 29. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!