Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy Galaxy S2 Telefon...

Találtam egy Galaxy S2 Telefont, hogyan lehet átírni az IMEI-t?

Figyelt kérdés
Kicsit Bün tudatom van, de nem érdekel, Aki kapja marja. Azt szeretném kérdezni hogyan lehet Átírni egy Legális IMEI-re, hogy a szolgáltatók ne keressék meg

2012. máj. 30. 14:31
1 2
 1/19 bp1985 ***** válasza:
Sehogyan. Viszont ha átírod, az már bűncselekmény, magyarán börtön.
2012. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Börtön nem kapsz ennyiért szerintem, csak pénzbüntetést.
2012. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig dögöjj meg, akkor legalább nem töröd ilyen dolgokon a fejed.. hülyegyerek
2012. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azt mondtam "legális"ra nem Illegálisra.


~Féltékeny vagy?

2012. máj. 30. 14:40
 5/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mire írod át a jelenlegi imei számot az teljesen mindegy, mert alapjában véve illegális az átírása.
2012. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha beleraktad a sim-kártyád, onnantól kezdve buktad a dolgot, bármikor kopogtathat nálad a hatóság.


Javaslom, előzd meg őket és jelentsd be, hogy találtál egy készüléket.

2012. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 bp1985 ***** válasza:
Marhára. Annyira, hogy el sem tudom mondani neked.
2012. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 _Jessy_ ***** válasza:
Viszont lehet, hogy valakinek hiányzik... Amúgy pedig, ha találtad is, az előző tulajé mindaddig, amíg le nem mond róla. Így ha megtalálnak vele, simán rádvernek egy lopást, és 100k fölött már nem csak pénzbüntetés, hanem dutyi.
2012. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha egy kis becsület lenne benned, már rég bevitted volna a kapitányságra.. Én egy iPhone-t találtam az utcán és bevittem a kerületi Rk-ra. Nem vettem ki és nem is törtem el a SIM-et, hanem kikapcsoltam és elvittem. Már van egy telefonom, mégpedig iPhone, egy az hogy aggódhatnék, mikor kopognak a rend éber őrei, sőt még használni se nagyon tudnám és szükségem sincs rá. A tulaj biztos keresi, aggódik érte.. Ha a tiédet tartaná a kezében valaki, akkor nem lennél ilyen laza, hidd el.. Sokszor nem is a teló az érték, hanem az a rengeteg fotó, videó, névjegy, jegyzet, ilyesmi, amit rajta tároltál. Aztán a tulajdonos egy nagyon kedves, 40-es úr volt, mondta, hogy a telefonról lemondott volna, de az adatok mindennél jobban kellenek neki. Kaptam tőle 20 000 Ft-ot és nem kell aggódnom, hogy mikor kopognak az ajtón, valamint bűntudatom sincs. És végre összegyűlt a 60 000 Ft-os erősítőmre..
2012. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ej de mákos vagy:/

az imeit nem lehet átírni

de imadkozz hogy meg ne találjanak

szegény gyerek biztos keresi

2012. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!