Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok a, , Sony Ericsson...

Mit tudtok a, , Sony Ericsson Xperia mini pro"-ról? Kinek van? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 15:19
 1/5 _Jessy_ ***** válasza:
2012. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) De neten már utána néztem. A személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2012. máj. 30. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nem az van de kezeltem már

nagyon gördülékeny megbízható jó telefon

az 1ghz proci teljesen jól viszi az egészet

és szép képeket készít

2012. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt ennyiért jobb telefont nem fogsz venni, másrészt pedig tényleg nincs rá okom panaszkodni, augusztus 31-én tölti az 1 évet, tökéletesen működik :)

1 apróság: launcherek kicsit megizzasztják szegényt, go launcher alatt legalábbis örülök, ha 24 órát kibír, gyárival még másnap reggel is el merek indulni vele úgy is, hogy masszíven megy rajta a wifi, távoli asztal, hívások, zene, ami tetszik...

Annyit akarok ebből kihozni, hogy ugye az akku ideje elég erősen függ a háttérben futó dolgoktól, ezekkel nem árt vigyázni, és kilőni mindent, mielőtt zsebre vágod, akkor nem lesz gond vele.

A billentyűzetét be kell járatni kicsit, de onnantól fogva tényleg kényelmes, jól használható, és a kijelző sem indult lötyögésnek nálam, pedig kiállt már egyet s mást...

A mobilaréna linkelt tesztje mindent elmond, amit tudni érdemes róla :)

2012. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, igen: az egyetlen, amit nem szeretek benne: launcher nélkül gyakorlatilag a widgeteken, háttéren és színen (ez is behatárolt) kívül nincs személyre szabási lehetőség, és egy 4x3-as menün is bőven lehetne mit sűríteni, + hajlamos elfelejteni, milyen rendezési módszert mondtam neki, amíg magához nem tér az alvásból, véletlen redezés esetén pl egy lyuk marad a törölt alkalm1azások helyén. De ezt leszámítva gyakorlatilag tökéletes a kicsike :)
2012. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!