Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » CWM telepítése x8-ra rootolt,...

BorcsokJ kérdése:

CWM telepítése x8-ra rootolt, és xrecovery van rajta, Leírás?

Figyelt kérdés
A [link] -fórumon találtam leírást de ez nagyon rosz mert mikor feltelepítem costum zipből akkor a sony feliratig jutok el mint korábban!.:S Valaki egy működő leírást?.:)
2012. máj. 30. 20:05
 1/1 anonim válasza:

nah ez nekem is probléma volt először de mikor a ROM-ot letöltöd előtte nézd meg h milyen kernel kell hozzá (főzött vagy gyári) és ha ez megvan akk ugye felhúzod memkarira dolgokat meg stb, stb és recoveryben csinálni kell egy fulwipe-ot (ezen buktam el sokszor én is) és akk backup készítese és utána telepíted fel a ROM-ot elméletileg működni-e kell de ka mégse működen akk írj priviben és akk leírom a lépéseket ;)

rem segítettem

2012. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!