Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fordul el a háttérké...

Miért nem fordul el a háttérkép is?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson TXT PRO telefonom van, és amikor elfordítom a telefont, nem fordul vele együtt a háttérkép is, hanem középen marad, csak sokkal kisebben.

Az eredeti háttérkép, amely rajta volt, az elfordul vele együtt, és úgymond teljes kijelzőn látható a kép, viszont ha bárhonnan szedek le a telefonra képet, akár a telefonra van szabva, akár nem, az a kép nem fordul el.

Miért? Tudom, hogy ez még ilyen kezdetleges készülék, vagy hogy mondjam, viszont erre kíváncsi lennék, miért nem csinálja azt, amit egy normális telefonnak tennie kellene.

Arra is kíváncsi lennék, fájlkezelőt honnan tudok letölteni rá? Kerestem már több helyen, de nem találtam. És ha bármi mást szeretnék rátenni, teszem azt, játékot, akkor azt hogyan tudom feltenni rá?



2012. máj. 30. 21:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!