Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok telefonról...

Hogyan tudok telefonról facebookra képet feltölteni?

Figyelt kérdés
okostarifa 90-es csomagban vagyok,netezni tudok,meg a faceb.-ra is feltudok menni,viszont szerettem volna 1képet feltölteni oda,és nem engedi.Miért?Be kell valamit állitanom?Tudja valaki esetleg?
2012. máj. 30. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:

A fotót kiválasztod, -> megosztás -> facebook ->

bejelentkezel, és kész.

2012. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem nincs ott olyan hogy megosztás,csak küldés,azon belül pedig üzenet,email,feltölt.webre,bluetoothon,és enni.(a feltöltés webre,abba beléptem,de valami feltételeket el kell fogadni,és azt irja hogy kiszabhatnak dijat..stb,tehát nem fogadtam el,de elvileg ingyenesnek kéne lenni nem?Ebbe az okostarifa 90-ben korlátlan netezés van)
2012. máj. 31. 10:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem egy mappát akarsz feltenni? FB-re csak egyenként lehet feltenni a képeket.
2012. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
dehogy 1 mappát,1db képet,de nem engedi.
2012. máj. 31. 19:45
 5/9 A kérdező kommentje:
valaki tudna segiteni?Miért nem engedi vajon?
2012. jún. 2. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen készülék?
2012. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nokia asha c300
2012. jún. 2. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Saját fiókodon át megy csak, vagy egyenesen üzenőfalra. Működnie kell, lányom barátnője is ilyennel tölt fel.Egyesével.
2012. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt nem nagyon értem.Saját fiókomon?Ezt mire érted,vagy hol van?
2012. jún. 2. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!