Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan feltöltőkártyás...

Van olyan feltöltőkártyás díjcsomag (tehát nem előfizetéses), amivel lehet internetezni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy előfizetésem van, de nem akarok arra internetet kérni, mert csak ritkán használnám, és fölösleges lenne havonta fizetni. Ezért gondoltam arra, hogy venni kéne egy feltöltőkártyás sim-et, és akkor azt a rajta levő x összeget mondjuk 3-4 hónap alatt netezném csak el. Létezik ilyen? Próbáltam interneten utánanézni, de nem nagyon tudtam kiigazodni.
2012. máj. 31. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak ezek az alap díjcsomagok ahol nincs havidíj és csak annyit fizetsz amennyit netezel, de így jóval drágábban jönnél ki, mint ha havonta egy fix összeget fizetnél és azért neteznél. Nemhogy 3-4 hónapig, de 3-4 napig nem tartana ki.
2012. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van persze. Én is így használom. A T betűs szolgáltatónál van olyan, hogy sávosan kell fizetni a felhasznált adatforgalom után. A leolvasás havonta van és annak megfelelő összeget vonnak le. Ha meg nem használod egész hónapban, akkor nem is vonnak le semmit.

Csak így az a hátránya, hogy a netkártyáról nem tudsz hívásokat indítani és fogadni. Tehát ha telefonálni akarsz, cserélgetni kell a kártyákat. (Ha csak egy kártyát kezel a telefonod.)

2012. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!