Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 0. facebook.com tényleg...

A 0. facebook.com tényleg fizetős lesz holnapról?

Figyelt kérdés

2012. június 1-jétől Dominós előfizetőinknek az IÁSzF 4.3.3. pontja alapján az internetelérés, így a Facebook Zero használata esetén is legalább 15 Ft-nyi Domino egyenlegre van szükségük. 15 Ft alatti egyenleg esetén az internet-hozzáféréshez az egyenleg feltöltése szükséges.

csomó ismerősöm ilyen sms-eket kap.


2012. máj. 31. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan jött ez, hogy fizetős lesz. Az sms-ben csak annyi van, hogy minimum 15 Ft kell, hogy legyen a kártyádon, nem az. Ez azt jelenti, hogy ha nincs 15Ft a kártyádon nem fog bejönni, nem pedig azt, hogy fizetned kell érte. Természetesen ha több mint 15Ft van a kártyádon ugyanúgy be fog jönni és ugyanúgy semmit nem kell fizetni érte.

Csak egy kis szövegértés kell hozzá.

2012. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az én értelmezésem szerint nem lesz fizetős. Csak min 15 ft-nak kell lenni a kártyádon. Gondolom amiatt csinálták ezt, mert sok fiatal nagyon ritkán tölti fel a kártyáját, mert facebookon üzennek egymásnak. Gondolom ezzel azt akarják elérni, hogy többször töltsék fel a kártyájukat, azaz több feltöltőkártya fogyjon.
2012. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elvileg június 30-ig tart de szerintem meg fogják hosszabitani. ( [link] )
2012. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez az SMS nekem is jött nem tudom neked milyen a szövegértésed, hogyha ebből olyan következtetésekre jutsz mint például "tényleg fizetős lesz". :S


És igen arra vonatkozik, hogy legalább 15Ft -nak kell lennie az egyenlegeden, hogy használhasd. Ha nincs akkor nem jön be a böngészőbe szimplán.

2012. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegnap nem, ma meg már veszi le a pénzt ha felmegyek.
2012. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Truegirl válasza:
Egyáltalán nem kell leszólni, hogy nem tudja értelmezni a szöveget, ugyanis abban valóban igazatok van, hogy a szöveg alapján elvileg nem kellene fizetősnek lenni (hozzáteszem én is kaptam ilyen SMS-t), csakhogy ma direkt elmentem feltölteni a kártyámat, mert csak 6 Ft volt rajta és felléptem facebook-ra (a 0.facebook.com-ra) és nekem is levette a pénzemet..
2012. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Truegirl válasza:

[link]


"A Facebook Zero oldalt belföldön a T-Mobile hálózatán akciónk ideje alatt adatforgalmi díj felszámítása nélkül böngészheti. Az akció visszavonásig, de legfeljebb 2012. június 30-ig tart." ezekszerint vége az akciónak.. bár még csak 21-e van, lehet, hogy megszüntették..

2012. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak valami használja a netet a háttérben aminek a forgalma már fizetős.
2012. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

változott:

A Facebook Zero oldalt belföldön a T-Mobile hálózatán akciónk ideje alatt adatforgalmi díj felszámítása nélkül böngészheti. Az akció visszavonásig, de legkésőbb 2013. március 31-ig érvényes.


2012. június 1-jétől Dominós előfizetőinknek az IÁSzF 4.3.3. pontja alapján az internetelérés, így a Facebook Zero használata esetén is legalább 15 Ft-nyi Domino egyenlegre van szükségük. 15 Ft alatti egyenleg esetén az internet-hozzáféréshez az egyenleg feltöltése szükséges.


mégis veszi le a pénzt

2012. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!