Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van iphone4s-e?

Kinek van iphone4s-e?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert hogyha sokmindenkinek van, és jókat hallok róla, beújítok egyre :D kort írjatok
2012. máj. 31. 20:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2012. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
14
2012. máj. 31. 20:40
 3/24 A kérdező kommentje:
Ballagásomra kérem
2012. máj. 31. 20:41
 4/24 anonim ***** válasza:
14 évesen tök fölösleges az IPhone, az egy üzleti telefon inkább mint gyerekjáték. Tök fölösleges annyi pénzt kidobni rá, úgysem tudnád teljesen kihasználni. Ne az alapján válassz mobilt hogy a többiek mivel menőznek, azt a száz-akárhányezer forintot másra is lehet költeni. Ha nagyon akarsz egy okostelefont, inkább SE Live with walkman, sokkal olcsóbb és a te igényeidet gond nélkül ellátja. Vagy kérj valami értelmesebbet ballagásra....
2012. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
nem is azzal van a baj, hogy nem tudja kihasználni, hanem vigyázni nem tud rá..én 19 éves vagyok, saját pénzemből vettem egy i4-et. lopták már el a telefonom, nem én tehetek róla...és örültem, hogy "csak" egy Nokia 5800 volt az és nem egy 150+ezres telefon.
2012. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 bp1985 ***** válasza:
Az IPhone soha nem volt üzleti telefon. Üzleti telefon az a BB. Az IPhone egy divatcikk, státuszszimbólumnak mondott dolog.
2012. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Most is live with walkmanem van. Honnan veszed hogy nem vigyázok rá? Én nem vagyok az az ütődött trehány tinédzser aki mindenét leszarja, mindent ott hagy a retekbe. Most is a telóm tele fóliával, keménytok is van rajta, és zoknitokba szoktam tartani, amióta ki van.bontva. Ha iphone-t veszek, az lesz az első dolog hogy veszek rá minden védő cuccot. Eddig semmimet sem lopták el, mert mindig figyelem a cuccaimat.
2012. máj. 31. 22:05
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja bp, az meg a másik...
2012. máj. 31. 22:07
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha van egy live with walkmanod, mi a fenének egy iphone??! Jó lehet neked hogy szüleidnek ennyi pénze van hogy ilyen gyakran váltogatod általános iskolásan a mobiljaidat, nem is akármilyen árkategóriában! Majd ha a SE-d tönkremegy, akkor vegyél újat, addig jó lesz az is. Egyáltalán mit csinálnál egy iphone-nal, facebook, instagram és hasonlókon felül?
2012. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 bp1985 ***** válasza:
Tudod, nekem nem apuci, meg anyuci veszi a telefonokat, hanem MEGDOLGOZOK érte. Sz@rért meg nem adok ki annyit, amennyi az ájfon.
2012. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!