Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen program? Valaki...

Van ilyen program? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval a belső memóriám (galaxy3) 194MB, legalábbis ennyit ír. Ez igazából csak 160-80 nem tudom pontosan amit használni lehet.

De nem is ez a baj hanem:

Ugye vannak programok amiket nem lehet áttenni sd-re, és van pár programom amit nem akarok.


Plusz amiket átrakok az sd-re, azoknak nem az egészük lesz ott, hanem vmennyi részük marad a telefonon.


Na ha ezeket összeadom, ami csak a telefonon van, és amiket nem lehetett teljesen az sd-re rakni akkor 50MB jön ki.


Vagyis 194/130 körül kéne mutatnia.

De csak 194/50et mutat.


Van vmi progi ami normálsian mutatja, h mi mennyit foglal a telefonon? Mert lehet h a feladatkezelő (ami alapból van a galaxyn) és a sopertool box nem minden programot mutat ami a telon van??


És a másik fontos kérdés, h miért van ez? Vagy van vmi ami van a telon még, csak nem mutatják az előbbi progik?

Vki tudna segíteni??



köszönöm előre is! nagyon hálás lennék :))



2012. jún. 1. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
-.- a rendszerfáljok és az operációs rendszer is foglal helyet...
2012. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nemmondod... Azért lehet csak kb 160-80at használni a 194ből...


más vki?

2012. jún. 1. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerinted az Android 10 MB helyet foglal? Nekem a rendszerfájlok (SE Live) 100 megát foglalnak, pl. Google Play, beépített témák, csengőhangok, zenelejátszó, Youtube, Facebook és hasonlók, amik gyárilag rajta vannak, valamint a rendszer futtatásához elengedhetetlen programok. Ha veszel egy 8 GB sd-kártyát és leformázod, akkor se 8GB helyed lesz, max. 7,5 GB, sosem lehet a memória 100%-át felhasználni.
2012. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

lehet h igazad van de,

194-160=34 MB

és a foglalt helybe a rendszerfájlokat is számolom (google play, meg ezek)

2012. jún. 1. 16:29
 5/11 A kérdező kommentje:

Szóval ha a mobilon a gyári adatkat visszaállítom, ésminden törlődik amit én raktam rá akkor van 194/160 MB.

Szóval az oprendszer meg a rendszerfájlok már bele vannak számítva.


Vagyis még mindig nem tudom hol van az a hiányzó kb 60MB...

2012. jún. 1. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
A Google Play, Google Maps, Facebook, Youtube amik gyárilag rajta vannak foglalnak össz. 30-40 megát, ráadásul ha frissíted az még többlet, valamint a szolgáltatások (üzenetek, hívásnapló, hangrögzítő, galéria...) külön-külön 50-500 kB között mozognak, hidd el hogy maga a rendszer foglal ennyi helyet.
2012. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jólvan köszi én elhiszem:))


De mondom ha a beállításokat visszaállítom eredetire, vagy mindent törlök akkor lesz kb 160 MB szabad. De ekkor az alap alkalmazások amiket felsoroltál már a mobilon vannak vagyis azok +az oprendszer foglalja el azt a 34 Mb-t.

De mondom így hiányzik az a 60Mb.


más oka nem lehet?

2012. jún. 1. 18:31
 8/11 A kérdező kommentje:
mert gondolom a frissítések meg ilyenek nem foglalnak ennyit.
2012. jún. 1. 18:33
 9/11 A kérdező kommentje:

na de mondom teljes mértékben elhiszem amit mondasz.

De tudsz vmi olyan progit ami mutatja mi mennyit foglal (de mindent mutat, üzenetek, meg mindent ami foglal bármennyit is)

2012. jún. 1. 18:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ezt csak úgy lehet megoldani hogy rootolod, utána van rá program, de akkor a teló elveszti a garanciáját, ezért érdemes átgondolni.
2012. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!