Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC One X tényleg jó telefon?

A HTC One X tényleg jó telefon?

Figyelt kérdés
Mobilt szeretnék venni és pont egy ilyet keresek. Sok mindent olvastam róla és hogy problémái is vannak.Akiknek van ilyen telefonjuk,tényleg vannak hibái?Megéri az árát?Főképp internetezésre,zenehallgatásra használnám.

2012. jún. 1. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó, de sztem nem annyira mint amennyire állítják+ felesleges az a 4 mag, az árából vehetsz jobb telót is.
2012. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg még S3
2012. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg jó. Mondhatni, hogy a legjobb a piacon.
2012. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Unokatesóm azon a helyen dolgozik, ahol a HTC, ZTE stb. telefont összerakják és azt mondta, hogy a HTC-nél csak az első 50 jó, a többi mind szerverhibás..Szerintem vegyél S3-mat ha négymagosat akarsz, de az Xperia S a legjobb!


Levantés

2012. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"szerverhibás"


Az mi?


Akkor a Foxconn-nál dolgozik Kínában?

2012. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem irigylem a fizetése miatt :D
2012. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igaz a one x még fölösleges

inkább xperia s

a 2 mag bőven elég

2012. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az Xperia S 1000x jobban megéri, hidd el nem jársz rosszul ha azt veszed.
2012. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is olvastam a telefonról, de nem írnak róla csak jót. Azt olvastam, hogy a "gombnál" vétettek egy hibát, és nem igazán kellemes a használata (klasszikusan a "menü" gombnak hívott virtuális gomb).


Hardveresen jó, de a kezelőfelületet is szidták. Inkább az S3. De a Sony Xperia S is jó.


S3, vagy Sony Xperia S

2012. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem látok különbséget,mármint az árnál mert a htc one x nem olyan sokkal kerül többe mint az xperia s.de köszönöm a kommenteket már döntöttem h mit veszek,de nem one x-et az tuti:)
2012. jún. 3. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!