Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki elmondaná, hogy tudom...

Valaki elmondaná, hogy tudom az Android 2.1-es romot lementeni?

Figyelt kérdés
Szeretnék felrakni főzött romont a GT540-emre, a telót visszaállítottam gyári alapbeállításokra,és most szeretném lementeni a rendszert,hogy később visszaállíthassam ha szükséges.

2012. jún. 1. 16:02
 1/6 anonim válasza:
Hát én nem tudom de engem is érdekelne
2012. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor már ketten vagyunk :)

Valaki tudja a választ, gugli nem dobja ki a választ..

2012. jún. 2. 03:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha rootoltad, és feltetted a recovery-t, ott tudsz csinálni backup-ot. Ha a recoverybe be tudsz lépni, onnan mindig vissza tudod hozni, méghozzá a telefonod teljes mostani állapotát (háttérkép, widgetek, névjegyzék, stb.).


Más megoldást nem tudok...

2012. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs recovery-m, most azon dolgozom azt hogy lehetne..
2012. jún. 5. 03:59
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha érted, akkor talán ez. De nem tudom, nekem nem ilyen telefonom van.

2012. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyárilag nem fastbootos a telefonom, ahhoz ROM cserét kellene végrehajtani(ha jól tudom) azaz újrarakni egy fastbootos redszert, letörölve az eredetit, ami most van. Utánna már lehet lementeni, de az már rég nem az eredeti, amit le szeretnék menteni
2012. jún. 9. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!