Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c5-03 típusú telefonomon...

Nokia c5-03 típusú telefonomon nem indulnak a YouTube videók. Miért?

Figyelt kérdés
Jó az internet is wifit szoktam használni. Szóval kapcsolódik, aztán kiírja, hogy betöltés 0%. Aztán nem csinál semmit. Viszont a mobilos youtube alkalmazás gond nélkül működik. Amire még gondoltam, hogy nem rég hard resetet csináltam rajta, lehet hogy valami gyári alkalmazás/kiegészítő lett oda és azért nem jó?
2012. jún. 1. 19:16
 1/7 somasoma válasza:
Formázd meg a format factory val.Az mindent tud
2012. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem a bit rate-val gond, nem is a felbontással. Az, hogy interneten nem tölti be. Kapcsolódik, aztán betöltés 0%. Aztán semmi.
2012. jún. 1. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
valószínű a youtube videó kiterjesztésével lehet gond, és azért nem tölti be. pl.: a nokia a 3GP-t, és az mp4-et gond nélkül betölti. viszont az avi-t már nem támogatja.
2012. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mióta hard resetet csináltam azóta nem jó. A mobilos youtube alkalmazással megy minden. A gyári böngésző, aminek Origo a neve azon nem megy. Mikor megvettem ujonan ment ott is minden, csak hard reseteltem a telót. Azóta ilyen. Egyébként köszönöm a segítségeket. :)
2012. jún. 2. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor szerintem a mobilos böngészővel sikerült akarva akaratlanul valamit csinálni, ha még garanciális vidd be a szolgáltatóhoz, ha nem akkor is nézesd meg! az Árkádban van egy jó Nokia márkabolt azt tudom ajánlani.
2012. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, még úgy is garanciás. :)
2012. jún. 3. 11:49
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a jelentkezett. Mi lett végül??
2013. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!