Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok képet átküldeni...

Hogyan tudok képet átküldeni Samsung Galaxy Miniről Iphone 2G-re?

Figyelt kérdés
iphone, galaxy, mini, 2g
2012. jún. 1. 22:18
 1/8 A kérdező kommentje:
igen, a kulcsszavakat rossz helyre írtam :D
2012. jún. 1. 22:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Bluetooth
2012. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Látom okos akarsz lenni... nem jött össze. ;)

A galaxy mini oké, arról lehet BT-n keresztül képeket küldeni. Viszont az Iphone-ról csak Iphone-ra lehet BT-n keresztül küldözgetni, s ezért gondoltam, hátha van-e valami kiskapu, amivel ki lehet ezt küszöbölni...

2012. jún. 1. 23:02
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Igen, van, Jailbreaknak hívják, addig nem fog menni, mert le van korlátozva.
2012. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szinte sehogy.Az iPhone 2g-n a bluetoth-ot nem nagyon van mire használd a korlátok miatt.Nekem is volt iPhone 2g-m és a korlátok miatt csak volt.Jailbreake-elt volt az is és nem tudtam bluetoth-on küldeni illetve más telefonok nem kapták meg vagy ha mégis megkapták akkor nem tudtak rá csatlakozni.
2012. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is jailbreakelt az iphone-om... akkor valami más megoldást kell keresnem. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 2. 00:59
 7/8 anonim válasza:
samsung----> számítógép---->iphone
2012. jún. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert az nem elég, hogy csak jailbreak-elt...kéne egy tweak-et is letöltened, ami feloldja a bt fájlküldést...
2012. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!