Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2 - vélemén...

Stewi kérdése:

Samsung Galaxy Ace 2 - vélemény Sony Xperia S - vélemény Fontos!?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 11:05
 1/9 fairi1 ***** válasza:
Sony Xperia S minden tekintetben erősebb, nem egy kategória a két készülék! Ugyanannyi lenne árban neked? Akkor a válasz egyértelmű! Ace 2 nagyon új készülék, sok véleményt nem lehet olvasni még.
2012. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a lényeg h én mindenféle képen maradnék a Telenor-nál, és náluk most nézegetek komoly kategóriás készülékeket és XS díjcsomagban venném mert már 2 éve abban vagyok, és a Sony nál 40 körül kellene befizetnem aztán havi 5 e ft, a kezdő nálam ami húzós, de most néztem még a HTC one X-et mert szeretnék egy komoly telefont, mert vennék tokot stb.., és legalább 2 évig nem szeretném lecserélni :)

UI.: Most egy Alcatel One Touch van nekem tavaly Oktbóberben vásároltam és nem nagyon jó :)

Azóta kétszer volt garanciális szervízben de nem nagyon tudták kijavítani a problémákat :)

2012. jún. 2. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:

xperia s ben bőven elég a 2 mag néha még sok is

és hidd el az bőven elég lesz 2 évig

a one x az még fölösleges a 4maggal

samsungot meg szerintem semmiképpen ne vegyél

2012. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat még egyébként lehet hülyén hangzik de még Iphone 3GS ben gondolkozok,

haverom nem rég vett 16 GB osat és mondja h hiába nem mai darab nagyon megvan vele elégedve!

Nektek mi a véleményetek ?

2012. jún. 2. 13:26
 5/9 fairi1 ***** válasza:
próbáld ki, neki milyen összehasonlítási alapjai voltak? 3GS tényleg nem mai csirke, gyenge felbontású kijelző,és még nem is IPS kijelző, rossz betekintési szög,kamera sincs atop-on. ha Iphone akkor minimum Iphone 4, arra ki fog jönni a legújabb IOS is még. Android vs IOS hitvitát meg nem lenne érdemes elkezdeni...
2012. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon elavult, és duplán túl van árazva.

Xperia S-t vegyél, vagy ha futja rá, One X, az is nagyon jó telefon.

2012. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nem tudom, h mi legyen, mert szeretnék egy jó lépést hozni ezen téren, és valahogyan éppen össze tudnám hozni pl. a Sony Xperia S nél XS csomagban 40 körül van a kezdő és havi 5 e a teló!, de én már fölöslegesnek tartom sztem legalábbis a 4 mag :) de viszont tényleg olyat akarok ami 2 évet kibír vesz az ember hozzá tokot minden... :)
2012. jún. 2. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Xperia s-t vegyel.

Siman jo lessz meg 2 ev mulva is.

Az ace 2-t, es a 3gs-t felejtsd el.

Az xperia s minden tekintetben jobb naluk.

2012. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket :)
2012. jún. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!