Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Blackberry...

Mi a véleményetek a Blackberry telefonokról?

Figyelt kérdés
Egy xperia-hoz képest milyen minőségűnek számít? Fontos lenne számomra, hogy olyanok is válaszoljanak, akiknek Blackberry-jük van vagy volt!

2012. jún. 2. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Az Xperia-khoz képest le vannak maradva, operációs rendszerük sem a legjobb.

Szerintem az áruk is magas.

2012. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 9700-as.

Miben legyen jobb minőségű?

Lehet az xperia jobb képet csinál,de erősen kétlem,hogy a BB-tól stabilabb op rendszere lenne.

Bár azt tegyük hozzá,hogy nem multimédia telefon,nem parasztvakításra készült,ergo ha ilyen jellemzőket tartasz szem előtt,akkor neked nem ajánlom ezt a márkát.

2012. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én másfél évig Blackberry-ket szoftvereztem Zalaegerszegen a Flexbe. 9300, 9810, 9900, 9780 volt a repertoáron jobbára. Nem tartom rossz telefonnak de volt olyan is hogy a management részére le volt gyártva 20db 9810-s aztán 1 hónap múlva hozták vissza újraszoftverezni. Persze ez egy kirívó eset. Ha a minőséget az anyaghasználatra érted akkor nemigazán van különbség köztük, ami pl. fémnek tűnik a bb-in az a 9900 kivételével gagyi olcsó műanyag az összesen sajnos könnyen karcolódik is.

Tapasztaltam nemegyszer. Szvsz felemás telefon a bb anyagában kicsit olcsóbb hatást kelt de ez még mindig tipikus üzletember teló. Aki nem akar laptopot magával cipelni hogy megnézze az emailjeit és gyorsan tudjon rá válaszolni is.

2012. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! leginkább internetezésre, zenehallgatásra használnám.a jelenlegi xperia telefonom elég jó ilyen szempontból, de az aksija nem bírja sokáig.a blackberry-k átlagosan meddig bírják?
2012. jún. 2. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok:

Az én 9700-asom átlag 7-8 napig bírja ha csak telefonálás,sm-es,meg az emailok jönnek,mennek.

Tavalyi nyaraláskor bírta úgy 3 napig hogy egész nap fotóztam,videóztam,zenét hallgattam,neteztem,plusz jöttek a mail-ek,ment a BB messenger,twitter, telefontáltam is sokat,stb.

Alap járaton,ha megy a net,néha egy kis zenehallhatás,fénykép,akkor 5 nap.

2012. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon hasznos válaszokat adtál köszönöm! ilyen tekintetben ezerszer jobb a jelenlegi mobilomnál.minimális zenehallgatás mellett naponta töltöm..
2012. jún. 2. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy segítettem,de ez csak a 9700 ra vonatkozik.

A 9900as ennél lényegesen rosszabb.

Szóval mielőtt eldöntöd,hogy BB-t veszel,előtte olvass utána,hogy az adott típus,amit kinéztél,mennyit bír.

Vagy írj rám ha gondolod,lehet tudok segíteni.

2012. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért én is hozzászólok, Talán megtetszett a BlackBerry telefon, de talán tudok ajánlani jobbat is.

Pl. vegyük a Samsung Galaxy Y Pro telefont.

[link]

Egyértelműen írja, hogy az Galaxy Y Pro a jobb.

Vagy HTC ChaCha

[link]

2012. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
HTC...az csak addig jó amíg képről látod,hidd el nekem...
2012. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jack Alvin ***** válasza:
Samsung meg még nagyobb fos...
2015. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!