Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs alaplaphiba, van...

Iphone 3gs alaplaphiba, van valami ötletetek javításra?

Figyelt kérdés
hátlapot cseréltem a telefonon, előtte tökéletesen működött, ill még hátlapcsere után is, egészen addig, amíg nem dugtam be a gépbe, mert akkor vettem észre, hogy nem érzékeli, valamint a töltést sem veszi, csak kikapcsolt állapotban annyit érzékelt, hogy bekapcsolt a töltő bedugására, utána semmi több, töltőaljzatra gyanítottam, így megnéztem egy másikkal, de azzal se volt jó, visszaállítottam mindent a gyári beállitásra, talán ez volt a legnagyobb hülyeség, mert utána nem tudtam, h azt fogja kérni, hogy csatlakoztassam a géphez.. aztán nem volt időm foglalkozni vele, kb 2hét elteltével ujra rátettem tölteni, és jelezte, hogy tölt, ennek örömére, gondoltam, szétszedem, és kicsit megtisztogatom az alaplapot, hátha csak valami érintkezési hiba van, hát az eredmény az lett, hogy amikor indítom, bejön az apple logo, és csak tölt, utána újraindul a végtelenségig, ez viszont nem lenne nagy probléma, mert meg tudom csinálni, ha lenne usb kapcsolat.. arra gondoltam, hogy lehet valamelyik bga felhasadhatott rajta amikor kivettem az alaplapot? bár óvatossan csináltam, de előfordulhat, pedig nem az első iphone szerelésem volt. Jah és az indikátorok pirossak benne, szal lehet be volt ázva valamikor, én használtan vettem, szoval nem tudom, nállam biztos nem volt, meg mielőtt szétszedtem, tökéletessen működött:D Valami javitási eljárás, vagy ötletetek van esetleg h mit kéne megnézni az alaplapon? esetleg ha felhasadt vmi, akk melyik chip lehet az ami ilyen jeleket ad?

2012. jún. 2. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Új alaplap! ;)
2012. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!