Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket tartjátok jobb...

Melyiket tartjátok jobb telefonnak? Blackberry vagy Iphone?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kíváncsi és arra, hogy miben más és miben jobb egyik mobil a másiknál.Személyes tapasztalataitokat is megoszthatjátok.Melyik alkalmasabb internetezésre, levelezésre , fényképezésre?

2012. jún. 3. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
bár nem szeretem az apple termékeket, de én az iphonet mondanám neked. A blackberry egy üzleti telefon, és gyakorlatilag a lényege szűnik meg azzal, hogy nem kapcsolódik hozzá az üzleti email üzenetküldő modell, amivel cégen belül minden telefont összekötnek. Persze ezt az emberek nagy része nem tudja :)
2012. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lol, bár az élet minden kérdése ilyen egyértelmű volna. iPhone.
2012. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iphone nem éri meg az árát...attól olcsóbban is kapsz jó telefont.Bár ha neked telik rá,akkor jó:)

Blackberry viszont nem annak való,aki a telefon multimédia oldalát részesíti előnyben.

Illetve a blackberryhez tényleg kell a BB szolgáltatás,de ez egyben mobilnet is.

2012. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!