Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Konferenciahívásnak van...

Konferenciahívásnak van valamilyen extra díja?

Figyelt kérdés

Vagy ha 2 emberrel beszélek csak annyi, hogy kétszer kell kifizetnem a percdíjat (mert ugye 2 emberrel beszélek)?

És ha van családbarát kedvezmény ("ingyen" hívjuk egymást) akkor teljesen ingyenes?


2012. jún. 3. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés, de szerintem mivel úgyis szolgáltató és/vagy díjcsomag függő, hívd fel a szolgáltatódat, mert az emberek itt úgyis csak találgatni fognak.

Az én díjcsomagommal tudom, hogy nincsen külön díja, tehát én fizetem a 2 (max 6) személy díját, ha konf.telefonálok. A kedvezmény meg szerintem ugyanúgy kell, hogy vonatkozzon rá, hacsak nincs az "apró betűsben", hogy "ingyen hívjátok egymást kivéve konferencia beszélgetés során"... Egyébként pedig írd fel az időpontot is, mikor beszéltél velük, nekem már szükségem volt rá, mert így vissza is kaptam pénzt, mert én tudtam jól, és tudtam azt is, hogy rögzítették...

2012. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* Mármint írd fel a szolgáltatód felhívásának pontos időpontját..
2012. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!