Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen modernebb telefont...

Milyen modernebb telefont tudtok, amelyiknek sokáig bírja az aksija?

Figyelt kérdés
Egy modernebb telefonra gondolok(nem feltétlenül Androidos), ami sokáig bírja órás telefonálások után is. Sokat telefonálok így szükségem lenne egy olyan készülékre, ami nem adja fel 1-2 nap után.Ha árban is korrekt, még szuperebb! Előre is köszönöm!

2012. jún. 3. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A Nokia Lumia 800-nak elég barátságos az akksija (beszédidő 13h). A Galaxy S2-nek is jó az akksija, de nem ér meg annyit amennyiért adják. Amik sokat bírnak azok inkább alaptelefonok, mint a Samsung B2370.
2012. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az újabb nagyobb tudású készülékeket sajnos majd minden nap kell tölteni mert a sok funkció és nagy felbontású képernyő elég energia igényes.Nincs olyan készülék amelyikkel sok telefonálás,internetezés,fényképezés,videózás mellett is mondjuk 3-4 napig használhatod töltés nélkül.
2012. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De van. Motorola Razr Maxx.


[link]


Közepes használat mellett 2 nap meg sem kottyan neki, de akár 4-et is kihúz ha kevesebbet használod.

Hála a 3300 mAh-es akksinak.

2012. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet de a kérdező azt írta,hogy sok telefonálás mellett ami ugye a legjobban igénybe veszi az aksit!
2012. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én a HTC LEGEND-et olvastam, csak elég drága és úgy hallottam, nehéz beszerezni. Van egy érintőképernyős telefonom, csak nem sokat érek vele, körülbelül 2 naponta töltenem kell. Rájöttem, hogy ezek a készülékek nem feltétlenül telefonálásra lettek kitalálva! Olyat szeretnék, ami modernebb, de nem érintős. A nyomógombos telefonokra gondolok, amelyek akár bővíthető memóriával, fényképező funkcióval is rendelkeznek.
2012. jún. 3. 20:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor végül is azt mondjátok, hogy nincs ilyen telefon?
2012. jún. 5. 18:05
 7/7 anonim válasza:
esetleg az iPhone 4gs ha csak telefonálásra használod 1-másfél nap ha játszol rajta 1-3 óra
2012. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!