Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lopott telefont be lehet úgy...

Lopott telefont be lehet úgy mérni, ha csak egy wifi hálózatra csatlakozik, de nincs benne SIM?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonom, de valszeg csak neteznek rajta. A rendőrség képes így bemérni SIM nélkül, de wifit használva?

2012. jún. 3. 19:30
 1/10 Theorba válasza:
Nem tudom, de a családi mobiljaink be sem kapcsolnak SIM nélkül...
2012. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Honnan tudod, hogy neteznek rajta? Nem véletlenül te csórtál telefont?(én így gondolom a kérdésedből)
2012. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha be van kapcsolva akkor be tudják mérni akár van benne sim akár nincs . De lehet hogy már ki süteték úgy hogy már nem lehet megtalálni . Egyébként a lopott telefonokat gyorsan elszokták adni . Szerintem mihamarabb menj be a rendőrségre hogy mérjék be .
2012. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Be tudják mérni, de SENKI NEM FOGJA.És ezen van a hangsúly.

A szolgáltató lesz@rja, a rendőrség meg gondolod, hogy majd pont a te telefonoddal fog foglalkozni, mikor senki máséval nem?!

Sanszos, hogy még aznap lepasszolták valamelyik gsm bazárban.

Egyébként honnan tudod, hogy neteznek rajta?És hogyhogy nincs benne SIM, és úgy lopták el.Ez így elég szagos, te kis betyár. :D

2012. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
emai számról simán
2012. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos van tippem arra, hogy ki lophatta el, de nem tudom bizonyítani... És látom az illető facebookján, hogy milyen képeket tesz fel, és az egyik képén a tükörből látszik a telefon..vagyis vélhetően az én telefonom...Neki pedig van sajátja is, de az egy gagyi kamera nélküli... Rendőrségen már jártam, állításuk szerint nyomoznak. De hogy értitek h nem fognak vele foglalkozni??? Ha be lehet mérni SIM nélkül, akkor miért nem?
2012. jún. 3. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor sima ügy.Fogod magad, a rendőrökkel elsétálsz a "tükrös" illetőhöz és kész.

Viszed magaddal a telefonod dobozát, mert azon rajta van az IMEI szám (ami nem emai), és szépen megkéred a rendőrökkel az illetőt, hogy kapcsolja ki a telefont, vegye ki az akksit, és ha az ott lévő imei egyezik a telefon dobozán lévővel (márpedig ha tényleg a tiéd, akkor miért ne egyezne) és kész.Ügy lezárva.Azért előtte nem árt szólni a rendőrségnek, hogy valószínűleg felismerted a telefonodat xy kezében.

2012. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként meg: a szolgáltatód azért nem fogja, mert tesz rá.Vegyél helyette újat, úgyis ez a lényeg.

A rendőrség meg nem fog szarakodni egy vélhetően nem 150-200 ezer forintos telefonnal, mert naponta tucatjával rohan be hozzájuk valaki, hogy ellopták a telefonját, mérjék be.Tesznek rá.

2012. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták h ilyenre nincs mód, bizonyíték hiányában nincs joguk kivonulni senkihez (ugyanis volt már kihallgatás, és felvetettem ezt is..). De a rendőrség csak foglalkozik vele, ha már kihallgattak pár ember is, nem? Amúgy egy majd 100 ezres telóról van szó. A szolgáltató h beleszarik...azzal tisztába vagyok sajnos :/
2012. jún. 3. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá te, opcionálisan pár verőlegény társaságában, és nézd meg az IMEI számát. Ha stimmel, tiéd a telefon és dolgozhatnak a legények, ha nem, bocsánatot kérsz és eljössz onnan.
2012. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!