Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VODAFONE. Sokat beszélek a...

VODAFONE. Sokat beszélek a barátnömel és szeretnék valami csomagot amivel mondjuk fix összegért ingyen tudunk beszélni. Ismer valaki ilyet? Feltöltő kártyás vagyok és a barátnőm is az.

Figyelt kérdés

#Vodafone #perc #ingyen beszélni
2012. jún. 4. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:

990Ft havidíj/főért meg tudod rendelni a Családi opció csomagot, mellyel ingyen beszélhettek.

[link]

2012. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:

A Családi opció azt hiszem kicsit bonyolultabb, mert előfizetéses teló kell, majd ki lehet terjeszteni a kártyásra is, de azt hiszem mindenkinek fizetnie kell. De olvasd el részletesen.


Viszont feltöltőkártyásoknak van az Egy+Egy akció is. Mindkettőtöknek havi 400 Ft-jába kerül, és igaz, nem ingyen, de 4 forintos percdíjjal beszélhettek. Sima sms-ben is aktiválhatjátok.

[link]

2012. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A családi opció feltöltőkártyásoknak van. Direkt azt linkeltem be, én is Vitamaxos vagyok és azt használom.
2012. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de a családi opciohoz kell egy elöfizetös tag is nem?
2012. jún. 8. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugy tudom hogy egy elöfizetös tag kell, és ö vonhat be kártyásokat
2012. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!