Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610,710? Könnyű...

Nokia Lumia 610,710? Könnyű kezelni? Eddig csak androidos telefonom volt.

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 08:31
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Azért a 610 és 710 között van különbség. A 610-et tuti nem venném meg. A 710 ára is elég magas. Próbáltad már a WP7-et? Nem mondom, hogy biztos, de ha még nem nyomkodtad meg tisztességesen, könnyen lehet, hogy sírva fakadsz, miután egy (jó) Androidos készülék után erre váltasz.
2012. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mértnem jó a 610? szerintem jó, természetesen belakva. hardver miatt oké, hogy vannak korlátozások, de ha unlock-oljuk, minden ugyanúgy megoldható. de egyébként ha meg ezt nézzük, akkor egy samsung omnia7-et is vehetsz használtan 45ezerért, mert a hardverek között nincs akkora különbség(nekem olyan volt 2x is)
2012. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat nekem htc One X-em van, amit en azert eleg jo androidos telefonnal tartok, de nem fakadtam sirva amikor megvettem a Lumia 900-at, sot... En csak ajanlani tudom a WP-t, eddig nagyon sok kellemes meglepetest okozott.
2012. jún. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 710-es van. A 610-es tényleg nem jó, bár a 800 Mhz-es proci akadás nélkül viszi a wp7-et, nem összehasonlítandó az erőművet igénylő androiddal. Android esetében 1 Ghz is kevés néha az akadásmentes futáshoz.

Elegáns oprendszer, sallangmentes, nehezen szétbarmolható. stabil.

Zártabb, mint az android, ezért nem tehetsz rá csak úgy, bármit. Hogy ez korlát-e, vagy sem, azt mindenki döntse el magának.

2012. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

710esem van nekem is.Pont azért vettem mert ár-érték arány jó volt.67500 anno:jó proci,relatív jó kamera,na meg Nokia.

Samsung galaxy s plus ugyan ezt ugyan ennyiért,csak nekem gagyi érzést keltett a kezemben,hátlap pet palackból,úgy kopog mint az üres Liftüdítős palack.Nokia még mindig össze van rakva,nekem minőségibb benyomást kelt ha kézbe veszem.

WP?Elegáns,egyszerű de nem rossz értelemben,de ez vélemény függő.Az android fanok úgyis lehúzzák,vki meg imádja mint én,attól függ kinek a véleményét olvasod,de ezt már biztos észrevetted.Ui.:Akadásmentes,tavasszal vettem még egyszer nem volt fagyás,de még kis akadásra sem emlékszem.Fut mint az üregi nyúl!!!:)

2012. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!