Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom letörölni ezt az...

Hogy tudom letörölni ezt az alkalmazást? Minden normális válaszolót felpontozok!

Figyelt kérdés
Ez a programot kéne letörölni: [link] de nem engedi: [link] Az avast anti-virussal került rá ez a sz*r amikor azt a lopás védelmes bigyót állítottam be és a lopakodó módhoz generált egy álnevet de amikor letöröltem az avastot akkor még mindig rajta maradt. Nem tudjátok hogy kell letörölni.( SE Xperia Mini Pro Sk17i )

2012. jún. 4. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rakd rá vissza az Avastot, majd próbáld meg úgy eltávolítani.

Ha nem megy, és annyira idegesít, akkor újrarakod a droidot.

2012. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már vissza raktam az avastot de csak kikapcsolni tudom az anti-theft-et de letörölni nem.
2012. jún. 4. 15:43
 3/5 A kérdező kommentje:
alapból nem is lenne baj ha rajta lenne csak amióta rajta van azóta nem működik a GPS benne és ez idegesít.
2012. jún. 4. 15:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Bementem a beállításokba>hely és biztonsági beállításokba>Eszközkezelők kiválasztása és itt elvettem a pipát a GigaFibe-től. Így engedte letörölni?
2012. jún. 4. 16:01
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi,nem akartam kérdőjelet írni.
2012. jún. 4. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!