Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan okostelefon, ami...

Van olyan okostelefon, ami nagy tudású, relatíve sokat bír aksival, és pici?

Figyelt kérdés
Jelenleg a SE Ray tűnik az egyetlen jelöltnek, csak SE mint márka már nincs, így nem hiszem, hogy a Ray lesz a választottam. Alternatívája meg nincs. Minden valamit is tudó telefon akkora mint egy ház én meg farmerzsebben hordanám. Ötlet?

2012. jún. 4. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Se helyett van Sony, ami àtvette az se nevet is...


Hát vegyél motorola telót, azt csak a google vette meg...

2012. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson azért nincs, mert a SONY kivásárolta az Ericssont.Amúgyis csak a p*csüket vakarták és eleve kisebbségi részvényes volt, és sok minden miatt húzta a száját, de Sony néven megy tovább a kerék.Ettől függetlenül egy darabig gyártani fogják az SE modelleket SE névvel, csak hogy ne lehessen perelgetni, a Sony meg ugyanúgy updateli ics-re a 2011-es családot is.

Nyugodtan megveheted, semmi károd nem származik belőle.


Az üzemidő, meg ahogy mondtad, tényleg relatív.Egy Galaxy Note-hoz képest biztos tovább fogja bírni, de itt sem lehet 2napnál hosszabb üzemidőre számítani.

2012. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi és vékony készülék kell akkor szerintem érdemes a Nokia 700-at számításba venni, mivel (elvileg) az a legkisebb okostelefon az 50 cm^3-es térfogatával.
2012. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a SonyEricsson sztem jó márka volt, most hogy a Sony kivásárolt a "tökét vakargató Ericssont" olyan rondák lettek, hogy hányok tőlük.
2012. jún. 4. 18:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért hánysz tőlük?

Most melegednek be igazán, ebbe a "telefongyártásba"

2012. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy telefonon megítélése mindig szubjektív.

Persze a gyártók ma már nem nagyon tudnak mit csinálni a design-nal, mert napjában százával jönnek az újabb és újabb telefonok.Néha-néha becsúszik 1-1 uinque darab, mint az Xperia S, amit csak remélhet a gyártó, hogy mindenkinek tetszeni fog, ami lehetetlen.Mindenkinek más az ízlése, nekem pl a 2011-es Xperia Család dizájnja nem tesztik, az Xperia S meg szerintem Baromi szép.És így lehet, hogy a következő hozzászólnak meg egyik sem tetszik.

2012. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem az S már nagy. A Ray tetszett dizájnra, főleg, hogy keskeny, zsebbarát, és mellette komoly tudása van. Szóval a Ray jó, egyedi dizájn volt, de az a világítós csíkos baromság az új Sonykon botrány. Ezek mintha ovodásoknak gyártanának telót.

Nevetséges...

2012. jún. 4. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Xperia Active/Xperia Ray
2012. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél Rayt, az is jó teló.

Egyébként nekem is nagyon tetszenek az új sony telók, és küzülük ajánlom az Xperia U-t.

Az nem olyan nagy, csak egy kicsit nagyobb a Raynél, és ha nem tetszik a világító csík, ragaszd le valami olyan színű dologgal, ami passzl a mobil színéhez.

2012. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja mert szerintetek normális dolog az, hogy az ember kiad valamiért 100k-t, és azzal kell kezdenie, hogy leragaszt rajta valamit, hogy a sötétben ne süsse ki a szemét a világító csík?

Használjon ilyen telót az aki tervezte...

2012. jún. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!