Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a 0. faceboo...

Lernen kérdése:

Miért nem működik a 0. facebook.com?

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt még működött és m kapcsoltam be a telót és már nem. A netstart aktiválva van. A beállításaim ezek:

Név:T-Mobile WAP

Hozzáférésnév:wap

Hitelesítés típusa:normál

Felhasználó azonosító:wap

Jelszó: ***

Protokoll: HTTP

Kezdőlap címe: [link]

Proxy címe: (nincs)

Halasztási idő (mp): 300


2012. jún. 4. 18:43
 1/8 A kérdező kommentje:
A telóm samsung S5230
2012. jún. 4. 18:44
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy tom már csak akkor megy ha legalább 15Ft egyenleg van a kártyádon
2012. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állítólag már kell, hogy legyen a kártyádon 15 Forintnak, hogy használni tudd... Nekem jelenleg csak 10 van és nem jó. Nem tudom mennyi az igazság ebből, de az biztos, hogy ezért nem fogom feltölteni.
2012. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is hallottam de az egyik ismerősömnek nincs rajta pénz és megy neki a face
2012. jún. 4. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, volt egy olyan időszakom, hogy nem ment kb 3 hétig aztán megint jó volt egészen idáig. Lehet megint ez van..
2012. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"2012. június 1-jétől Dominós előfizetőinknek az IÁSzF 4.3.3. pontja alapján az internetelérés, így a Facebook Zero használata esetén is legalább 15 Ft-nyi Domino egyenlegre van szükségük. 15 Ft alatti egyenleg esetén az internet-hozzáféréshez az egyenleg feltöltése szükséges."


forrás: t-mobile.hu


A haverod meg örüljön. :D

2012. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. jún. 5. 18:17
 8/8 anonim válasza:
Milyen számra kel küldeni a netstartot?
2012. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!