Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs internet a telefon...

Miért nincs internet a telefonomon?

Figyelt kérdés

Üdv!

huawei u8230 telefonom van. Kártyafüggetlen.


Telenoros vagyok, rendeltem sms-ben 100MB-os netet. Jött is az sms, hogy aktiválva van, beállítottam amit írtak, hogy be kell, de az internet még sem működik :(

Wifinél nincs gond, úgy tudok netezni. De ha már fizetek havi 1000 Ft-ot ezért a mobilnetért, jó lenne ha tudnám használni...

Múlt héten bevittem a telóm egy telenor üzletbe, hátha ott megtudják oldani a problémát. Kipróbálták ott egy másik telóval a kártyámat és azon ment az internet, tehát a telefonnal van a bibi. A beállításokra azt mondták, hogy jó, elvileg működnie kéne a netnek. Talán az lehet a baj, hogy független??

Van valami ötletetek? :(


2012. jún. 4. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
internetbeállításokat beállítottad jól? az adatforgalom engedélyezve van?
2012. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igenigen. Az üzletben is ellenőrizték. Ettől függetlenül lehet, hogy valahol valami nincs beállítva, de az internet beállításoknál minden oké elvileg...:/
2012. jún. 4. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bent voltál az üzletben, akkor miért nem babrálták addig a telódat, amíg nem tudtak volna netet kicsikarni belőle? Ha ilyen bénák, menj be egy teló szervízbe és kérd meg, hogy állítsák be Neked.
2012. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!