Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Nokia 5250-nel...

Vélemények a Nokia 5250-nel kapcsolatban? És további kérdések lent.

Figyelt kérdés

Milyen a kijelző minősége? Jól fotóz/videóz? Lehet vele netezni? A rátöltött képek minősége jó? Mekkora belső memóriával rendelkezik? Milyen a hangszórója? Milyen hangos tud lenni? Mennyire strapabíró? Milyen gyors? Van esetleg hasonló kinézetű (itt gondolok a kis térfogatra és a "szögletességre") 20-30 ezer forint között lévő, esetleg jobb érintős mobil? Vagy ez is elég jó?

Tudom, hogy ez most így kicsit sok kérdés, de légyszíí, ha valamelyikre tudsz válaszolni, akkor kérlek írj választ! Előre is köszönöm!



2012. jún. 4. 20:25
 1/1 Macs1209 ***** válasza:

"Nyomós" érintő kijelző, nem az, amelyiken csak húzod az ujjad.

2mpx-el, fix fókuszos kamera, akinek még nem volt jobb,

annak lehet megfelel, de szerintem iszonyú gyenge a kamera.

Nincs benne WIFI, se normális 3G/HSDPA, tehát netezni ne

igazán akarj vele. 1 oldal betöltése perceket vehet igény-

be.

Kijelző, mint méret/szín, felbontás elfogadható. A rátöltött képeket szépen meg tudja jeleníteni.

51 mega belső memória van, microsd lehet bele rakni.

Hagyományos nokia hangszóró, úgyhogy ordít. Strapabírósá-

gát nem teszteltem, mást teszteltem rajta. Sebessége, S60

és 400 mhzes procihoz képest... elfogadható, de inkább

lassú, értem itt a menük közötti navigálásra, a grafikus

frissítésre.


Kérdésedből kiindulva, neked ezt a telót NEM ajánlanám.


Kinézetre talán a Nokia 500, ami hasonlít, de az árban

inkább 50 körül mozog. (És a teló klasszisokkal jobb...)

2012. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!