Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy gio-n akartam frissíten...

Galaxy gio-n akartam frissíteni az androidot. De valamit úgylátszik roszul csináltam mert mikor kapcsolom be csak azt irja hogy ANDROID. Havalakinek volt ijen problémája az irja le hogy mit csinált?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Hivatalos frissítés? Kiessel? Vagy valami mással? Mert ha Kiessel, akkor beviszed a szervizbe, és megcsinálják pár perc alatt. De, ha mással, akkor nem tudom, hogy megcsinálják-e, max letépik a fejed, hogy miért kell belenyúlni, ha nem értesz hozzá. Meg ha hozzáértesz, akkor sem szabadna belenyúlni, mivel nem kedvelik ezt. :D
2012. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!