Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800 vagy Xperia P?

Lumia 800 vagy Xperia P?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Xperia P.

Az 2 magos.

Egyébként szerintem az xperia p helyett xperia s-t vegyél, az ugyan annyiba kerül, és sokkal erősebb, jobban fényképez, és több belső memóriája van.

2012. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

xperia p

sokkal jobb erősebb szebb

nokiát kerüld

2012. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is Xperia S-t ajánlanám inkább, épphogy egy tizessel drágább csak, de 100+ ezernél az szerintem már nem sokat számít.
2012. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

p javára s-sel szemben


1. nekem számít az ár :D

2. túl nagy

3. withe magic szebb

4. minőségibb anyaghasználat


4. wp7-nek kisebb a hardver igénye

2012. jún. 5. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs baj a Nokia-val, csak a rajta futó WP7 rendszerrel... Xperia P, vagy ha lehet ajánlani, N9 ;)
2012. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mit tud az N9, amit a WP7 nem?


szándékosan kötekedek, ez egy fajta tapasztalat/véleményszerzés, másrészt pedig nekem is egy fajta megerősítés, hogy nem tudtok meggyőzni más telefonról, mert ész érvekkel védem a kiszemelt áldozatot :D

2012. jún. 13. 23:09
 7/11 anonim ***** válasza:

No hát akkor soroljuk:


Előnyei: NFC, előlapi kamera, nagyobb kijelző, gomb nélküli működés tehát teljesen érintés vezérelt a rendszer, testreszabhatóság, adattárolóként is lehet használni, mindenféle hókuszpók nélküli zene/videólejátszás és csengőhangbeállítás, teljeskörűen használható Bluetooth, 1 GB ram, stb.


Hátrányai: Mostoha bánásmódból fakadó kevesebb alkalmazás (azonban a MeeGo közösségnek köszönhetően egyre több fejlesztés van), illetve 1.4 helyett csak 1 GHz processzor.

2012. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A Meego halott, senki nem fejleszt rá, még rosszabb, mint a WP7. Előlapi kamerát nem használnám ki, NFC-t szintén. A kijelző és gombok szubjektívek. Hiába testreszabható, a Metro rám van szabva :D A gombok kapacitívek, azokat se nyomni, hanem érinteni kell.


Két oprendszer között ramot és ghz-t ne hasonlíts, főleg itt ne. A Lumia 800 aláz sok 1giga ramos és duálkóros telót. Néztem múltkor az n9-et, belaggolt a névjegyzéknél.


A felhozott érvek mindegyike ottvan a P-ben, akkor miért nem azt ajánlod mindenkéépen? 1gb ram, 2*1ghz, 4 col, whitemagic, előlapi kamera, nfc, meg kitudja mit mondtál még :D

2012. jún. 14. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:
halott... :D :D Jól van, a lényeg hogy ne a Lumiát!
2012. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
miért, szerinted milyen oprendszer az olyan, ami egyetlen egy telefonon fut, és egy olyan gyártó 3. oprendszere, ami mostanában amúgy sem remekel? :D
2012. jún. 14. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!