Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

At7tila kérdése:

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 vagy Sony Xperia S? Okokat kérek, minden szempontból. köszi. :)

2012. jún. 5. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Xperia S.

Az Xperia S minden tekintetben jobb, mint a galaxy s2, és nem sokkal rosszabb, mint a galaxy s3, és 70000-rel olcsóbb.

És mellékelten a 4,8"-os kijelző, ami a galaxy s3-nak van szerintem már túl nagy.

2012. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

xperia s szerintem is

nagyon jó árban van

és megbizhatobb mint a samsungok

2012. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is Xperia S.

Ugyanazok az okok miatt, és, hogy a galaxy s3 csak a 4 mag miatt jobb, és ezért nem érdemes kidobni 60-70000-et.

2012. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 scade válasza:

Mitől megbízhatóbb a Sony a Samsungnál?

A Sony sehol sincs szerintem..Azért mert most kidobott 3 típust?A Samsung kicsit többet..lehet hogy jobb, mivel idei kiadás.

Mindenkinek más a jó telefon,van aki a Apple-t, van aki a LG-t,Samsungot,Nokiát vesz.Azért, mert neki épp az vált be.A HTC mindenbe veri a Sony,még sem írogatja mindenki azt.Szerintem!

2012. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

A Samsung Galaxy S2-t választanám a helyedben.

A többség valószínűleg a Sony-t mondaná, de attól még, hogy 1 évvel korábbi telefonról van szó, nem jelenti azt, hogy automatikusan rosszabb. Sőt! Az S2 egy nagyon jól eltalált telefon minden szempontból.

Továbbá szerintem a dél-koreaiak már előrébb járnak telefon készítésben, mint a japánok. Tehát a Samsung, LG telefonokat jobbnak tartom, mint a Sony-t. Hallottam már több hibáról az Xperia S-el kapcsolatban pl. 40 foknál teljesen besárgul a képernyő, ami persze nem mindegyik készüléknél jelentkezhet. Továbbá az is zavaró (nekem legalább is igen) hogy a hátulja domboríves, tehát ha leteszed az asztalra és úgy használod, akkor össze-vissza eldől, tehát instabil lesz.

De félre ne értsd, az Xperia S is nagyon jó okosteló, elsősorban a kijelzője miatt és multimédiás szempontból is odavág. De egész egyszerűen nekem (sokakkal ellentétben) a Sony sose jött be igazán, és most nem csak a telefonokról beszélek. Szóval mondom, még mindig az S2-őt választanám, hihetetlen teló.

Az S3-t még nem említettem. Nyilvánvalóan az is remek, bár szerintem kissé túlárazott készülék, hogyha sokallod akkor még vársz pár hónapot. De a 4 magos proci ellenére azt mondom, hogy nem annyira nagy cucc, mint mondjuk tavaly az S2 volt. Itt is az S2-t választanám, de itt most csak a külseje miatt.

2012. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!