Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Sony Ericsson Xperia X8-cal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
És körülbelül mennyibe kerül? Sehol sem találtam konkrét árat. *-* Illetve találtam valahol valamit, ott kb. 30 ezret írtak. Az lehetséges? A válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 5. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Elavult, nem éri meg. Újonnan valóban 30 körül vesztegetik, ahol még kapni, de legfeljebb 15-öt ér.

Ilyen kerettel 25-ért vegyél Huawei Y200-at.

2012. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél, Xperia Mini vagy SE Live.
2012. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
bátyámnak olyanja van és nagyon nem tetszik, csomó játékot nem engedélyez letölteni, és nagyon lassú, ráadásul a vastagsága...
2012. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem X8-am van. Számot akartam váltani és, hogy ne tegyem adták 2év hűségnyilatkozat mellé ingyen (az nem volt megkötve, hogy milyen csomag, én a legalapabban vagyok 1500havidíj, ami lebeszélhető!) Még a boltban dolgozók sem hitték el először.


Nos, hogy megéri-e, nekem tetszik ez az első androidos telóm. Viszont 30ezret nem adnék érte. Lehet kapsz már jobbakat annyiért, nem vagyok túl jártas benne. Esetleg ha olcsón tudsz szerezni akkor ok. Én raktam rá 2.3.7-es romot, így tudok sd kártyára is telepíteni, van kétujjas nagyítás és valamivel talán gyorsabb is. Nem volt még olyan, hogy nem engedett valamit telepíteni, bár extra igényű játékokat nem is próbáltam. Igo-t is raktam rá, aminek nagyon örülök, eddig gps-em sem volt soha, és gyorsan megtalálja a jelet is.


Természetesen ezekre minden androidos teló képes, így ezeket nem is érdemes figyelni. Kamera átlagos szerintem, proci sebességét meg ilyesmit azt meg úgy is összehasonlítod a többivel. Kijelző méret pont megfelel nekem, nem a legkisebb és nem is batár nagy, pont telefonméretű netezni is sokat szoktam rajta. Bár arra azért jobb volna egy nagyobb méretű kijelző.

Hardvert kell összehasonlítani a piacon kapható többi telóval azt kész, az összes androidos teló egyforma... Remélem valamit azért segített, amit írtam.

2012. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
havernek van de szar, lassú kicsi és elég buta - okostelefon létére - inkább mini vagy mini pro
2012. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem szeptember óta van meg, de amire én használom (net, játék, meg telefonálás), arra tökéletes. A kijelzője nagyon szép, a kamerája távoli képeknél nagyon jó. Én egyáltalán nem mondanám lassúnak, egy játék sem akadozott rajta, a letöltés is elég gyors.

Szóval nekem csak pozitív véleményem van róla.

2012. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 roniesnoel válasza:
Nekem volt még egyszer nem kellene, ahogy megvettük újan már másnap lefagyott hiába frissítettek szoftvert, ugyan ez volt a helyzet a minimmel is sajnos,ráadásul a minimet leejtette a gyerkőc eltörött a belső antennája, és még a szerviz sem tudott hozzá rendelni,mert nem gyártanak külön.
2012. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, szeretem, de ilyet ne vegyél. Ha jól tudom 2010-es telefon. Most 2012 van. Amilyen ütemben halad az informatika, sejtheted, milyen szintű.

30 ezer ezért a telefonért legális rablás-bár szerintem sehol sem kapsz olcsóbban. Mára elavult (ARMv6) processzor, relatíve kicsi kijelző, nincs rá hivatalos frissítés (bár ez a legkisebb probléma), kevés RAM és belső tárhely, nem támogatja a kétujjas érintést.

Ezek egy része otthon kiküszöbölhető, de azért ajánlom figyelmedbe ezeket a telefonokat:


Sony Ericsson Live with Walkman

Sony Ericsson Mini / Mini pro (NEM az X10 mini / mini pro!!)


Ezek jobban megérik (szerintem a legjobban megérik...)

2012. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!