Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samusng galaxy minit vagy...

A samusng galaxy minit vagy az ACE-t éredmes megvenni? (árát is nézve)

Figyelt kérdés
miért annyival drégébb az ace, mennyivel tud többet?
2012. jún. 5. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
nem éri meg ace-t venni, jobb a mini, NEM akad, NEM laggol, NEM lassú!
2012. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mindkettő szemét, a Mini másfélszeresen, az Ace kétszeresen túl van árazva.
2012. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Mini miért rossz, amikor nem lassú, és nem akad???
2012. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szörnyű a kijelzője és a szoftvere is rossz. Próbáltam, sokkal lassabb az azonos hardverű korabeli telefonoknál, hiába sokkal kisebb a felbontása. Te lehet, hogy nem érzed akadósnak vagy lassúnak, de ez azért van, mert még nem volt jó telefonod.
2012. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Jó, hogyha összehasonlítjuk egy S II-vel, akkor persze, hogy gyorsabb az s2. Mindegy, inkább maradj a Live-odnál, majd megunod...
2012. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az azonos hardverű korabeli telefonok közül melyik szót nem érted?
2012. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
régebben mini volt csak...... Nekem tetszett szerintem se volt lassú, és én már láttam Iphont ami nagyon nem tetszett. csak akartam ace-t mert azt hittem jobb meg nagyobb meg ilyenek, de ha jobban megéri a mini, megint azt veszek. Másmiet ugy sem fogok mert 3 gyerek van a családba és mind a harmunk akarna egy jó talafont ha a másik kap. Csak ezért nem jöhet szóba drága telefon. Aamm köszi 1 a hamar választ
2012. jún. 5. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:
A Huawei Y200 olcsóbb mint a Mini és körülbelül négyszer jobb.
2012. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az Ace sokkal jobb a Mininél... Nekem Minim van sok ismerősömnek meg Ace-e és én utálom az enyémet, folyon akadozik, lefagy, kikapcsol magától...(stb)
2012. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

@21:56

Sajnos az Ace sem jobb, ugyanezeket produkálja. Az összes Samsung ilyen, nem optimalizálják a szoftvert, a TW hardverigénye miatt meg még inkább szaggat.

2012. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!