Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom azt megcsinálni,...

Hogy tudom azt megcsinálni, hogy a hívásokat ne fogadja a telefonom?

Figyelt kérdés

Külföldre megyek majd hamarosan, lesz egy magyar és egy külföldi telefonom, azt szeretném, hogy a magyaron ne keressenek, mert úgyis csak hülyeségekkel találnak meg, mint általában. ezt már egyszer eljátszottam, hogy saját kontómra fogadtam a magyar hívásokat, még egyszer nem akarom. nem lehetne, hogy a külföldi számra átirányítom a hívásokat, hogy nekem ne kerüljön pénzbe?vagy mit kell ilyenkor csinálni?

nagyon megköszönném a hasznos válaszokat.


2012. jún. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha külföldi számra irányítod, sokkal többet fizetsz, mert kiszámlázza a külföldi szám hívását is a roaming díj mellé. Mondd meg mindenkinek a külföldi számod, a magyart meg kapcsold ki addig, jobb megoldás nincs.
2012. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha átirányítod akkor is fizetsz. Ne vedd fel azokat a hívásokat, amiben nem vagy biztos, hogy nagyon fontos.

Lehetséges megoldásnak gondolom még a hangpostát. Rámondsz egy kimenő üzenetet, ami tetszik. Megadhatod a külföldit is esetleg azzal, hogy csak akkor hívjanak, ha ég a ház.

2012. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, utánanéztem jobban ..


"Működnek-e az átirányításai, ha külföldre utazik?


Előfizetésén a beállított átirányítások külföldön is ugyanúgy működnek, azonban ha Ön az átirányítást "Nem elérhető", "Nem válaszol", vagy "Foglalt" esetekre állította be, az átirányított hívások után ki kell fizetni a külföldön fogadott, valamint a külföldről indított hívás díját is. A feltétel nélküli átirányítás belföldi T-Mobile számra díjmentes külföldön is, így javasolt elutazás előtt ezt a funkciót beállítani. Az átirányítás külföldi hívószámra nem engedélyezett. Az átirányítás módjáról készüléke használati útmutatójából tájékozódhat."


ez magyarul azt jelentené, hogyha nem foglaltra vagy nem elérhetőre akarom beállítani akkor az ingyenes? de csak magyar számra?

2012. jún. 6. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyar számra saját hálózaton belül ingyenes az átirányítás minden szolgáltatónál.
2012. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!