Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia 500-ra hogy kell...

A nokia 500-ra hogy kell feltenni a Belle OS-t?

Figyelt kérdés
meg szeretném kérdezni aki ért hozzá,hogy -hogy kell feltenni a Belle OS-t? Ha valamit elrontok akkor elbaxhatom vele a telefont? És Ukrajnában lakom szóval nem tudom mi az a tmobile meg ilynek,mert egy helyen olvastam,hogy a tmobile engedélyezte még meg a csak a Belle frissitést,nem tudom mi köze a szolgáltatónak a szoftverhez,de itt nincs olyan.
2012. jún. 6. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nokia suite programmal a szoftverfrissités fülnél tudod frissiteni a telefont Bellere.Nokia oldaláról kell letölteni a programot.A telefont összedugod a számitógéppel és elindul v elinditod a programot.Lépésről lépésre mutatja majd,hogy mit kell csinálnod.
2012. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!