Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud nekem telefonra...

Valaki tud nekem telefonra mondani wifi nélküli gps-t?

Figyelt kérdés
Sygic nem működik mert nincs termékkódom!

2012. jún. 6. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszerre? Sygicből gondolom Android, ingyen nem hiszem, hogy találnál offlne navit, tudomásom szerint az egyetlen épkézláb megoldás a Nokiáé Windows Phonera. Vagy "felokosítod", vagy megveszed. De lehet, hogy van ingyen is, de az jó eséllyel olyan is.
2012. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Navigon:

Én ezt használom szerintem jobb,mint a Sygic!

Telepitése:

Töltsd le,tedd az SD-kártya gyökerébe,telepitsd fel,inditsd el(mindenképp legyen egy Google fiókba bejelentkezve a teló,csak az első inditáshoz kell neki net,utána már nem kell!),ezekután kiadja hogy hogyan akarod telepiteni a térképeket.Ekkor csatlakoztasd a telót a géphez,engedélyezd az USB-háttértárt a telón,töltsd le a Navigon Fresht,regisztrálj be és kiválasztod milyen térképeket akarsz és már megy is.


Bocs hogy ilyen hosszú lett!! :D A linket elküldöm privátba mert itt nem engedi.

2012. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
i go my way 8
2012. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sygic sok helyet foglal és alig talál műholdat. I go- gyors, pontos és ful Eu térképpel 2 GB-s kártyára ráfér .

Mást is kipróbáltam, pl navigon, de I Go vált be ezért vissza dobtam a telóra.

2012. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
iGO-nak az az egy hátránya van hogy hivatalosan nincs androidra.Ez nem lenne gond ha a fejlesztők nem szabnák ennyire csili-vilire. Tehát akkor inkább Navigon(ha telepiteni akarod csináld azt amint az előbb leirtam)
2012. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igo-t Képernyő felbontások szerint le lehet tölteni, és fullos a működése, külföldre is azzal mentem, nem volt vele probléma.
2012. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!