Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek 14 éves gyereknek...

Vennétek 14 éves gyereknek Xperia arc s, vagy hasonló típusú okostelefont?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem t'om, miért? Felnőttnek kell lenni egy okos telefonhoz? Szerintem egy mai 14 éves előbb kihasználja a benne rejlő lehetőségeket, mint egy 25-40 éves.

Szóval mindig ez a duma, hogy "egy gyereknek minek drága telefon?" Ha megtudod engedni magadnak, hogy vegyél neki egy ilyen drága telefont, akkor vegyél. Ha ennyi egy havi fizud, mint a telefon ára, akkor küldd el nyáron melózni, s vegyen magának, max. egészítsd ki annyival, amennyit szíved szerint szánnál a gyerek telefonjára.

2012. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Előttem levőnek teljesen igaza van! Én is pont ezt akartam leírni!
2012. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem, két okból: ettől azt fogja hinni, hogy (majdnem) bármit megkaphat. A másik ok, hogy ilyen erős telefont 14 évesen nem tud kihasználni teljesen, max. internetezik és játszik rajta, arra bőven elég egy alacsonyabb kategóriás telefon is (pl. SE Live). A 25-40 éves korosztály azért tudná jobban kihasználni, mert nekik néhol elengedhetetlen a munkához egy erősebb telefon ami több programot is tud gond nélkül futtatni egyszerre.
2012. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

persze

én is 14 vagyok júliusban leszek 15

és nekem is arc s em van és szerintem egy 14 éves gyerek kezében tökjól áll

nincs vele gond én megvenném

2012. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bp1985 ***** válasza:
46%
Nem. Akár el is lophatják. Rengeteg olyan funkciója van, amit nem tud 14 évesen kihasználni.
2012. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

17éves vagyok, íme saját tapasztalatom:

Teljesen értelmetlen. Fél éve használok egy Live with Walkmant, és ezt is alig bírom kihasználni. Pedig nem keveset szoktam tapizni. Majdnem mindent tud, amit az Arc S is. Csak nincs húzva a proci, és gyengébb a kamera. Cserébe fele annyiba fáj. Volt már nálam 1hétig haverom Arc S-e, mikor custom romot kellett rá tennem neki, és a Live után nem volt benne semmi extra. (Véleményem szubjektív)

2012. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Én nem. Nem tudnak rá megfelelően vigyázni, főleg magukra nem. Egy ilyen telefonért simán lecsapnák a cigányok szegény gyereket.
2012. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Adtól függ milyen ha nagyon vigyázik rá pl előző telefonyára is vigyázott akkor igen de ha nem akkor nem

ismerösöm a fiának iphone 4-et vett és egy karcolás sincs rajta ahogy ládtam...

2012. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Először kérdezd meg, hogy mire szeretné használni. Elmész egy szimpatikus szolgáltatóhoz és megkérdezed, hogy melyik az a telefon, ami ezeknek a feltételeknek megfelel. Ha Facebookozni, netezni, plusz néhány app, akkor a Samsung Galaxy Mini, Ace, SE LIVE-ot ajánlanám. Nekem iPhone-om van és 14 vagyok. Nem egy elkényeztetett hülyegyerek, hanem a nővéremtől kaptam, mert ő kapott egy másik céges telefont, ami egyben az övé is lett. Az Iphone-t kb. egy hónapig használta, szóval elég jó az állapota. Nem egy telefonért fogják elvágni az ember torkát, dehát bármi megtörténhet.. Ha tudom, hogy rosszabb környékre megyek, olyankor azt csinálom, hogy vagy ráteszem a tokot, vagy elviszem az előző telefonomat.(SE Aino)
2012. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért jön fel folyton a Galaxy Mini meg Ace? Túlárazott szemét mindkettő.
2012. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!