Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MEgéri Samsung Galaxy s...

MEgéri Samsung Galaxy s III-at venni?

Figyelt kérdés
Közel 200 ezer..megéri ennyit kiadni érte?
2012. jún. 6. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A négy mag tök felesleges, az Android optimalizálásával mindig is gondja volt a Samsungnak (S II folyton akadozik a 4-essel), hiába a 2100 mAh akksi, ha naponta kell tölteni (a négy magnak nagy az étvágya), a kamera ennyi pénzért lehetne jobb (videózásnál nem szűri rendesen a hangokat). Inkább egy "olcsóbb" Xperia S, igaz hogy csak kétmagos proci de minden másban jobb a Galaxynál.
2012. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nézz róla bemutató videót, úgy böngészik benne az ázsiai fickó, hogy megy egy videó közben. és nem láttam, hogy várnia kellett volna hogy betöltse a menüt...
2012. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Tény, hogy az egyik legjobb telefon, de ennyi pénzt nem ér.

2012. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még amikor nem tudtam az árát ilyet szerettem volna. De nem gondoltam hogy 150k-nál több lesz úgyhogy inkább maradtam a régi telefonomnál és megvárom amíg lemegy az ára. Szerintem ha ilyet szeretnél akkor te is ezt csináld:)
2012. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első:


Abban igazad van, hogy felesleges a 4 mag.Mert tényleg az.A fogyasztása viszont kevesebb, mint egy kétmagosé.A 4 mag mellett van egy ötödik, ami szabályozza a 4 fő mag működését.Ha csak egy magnak kell működnie, akkor csak egy működik.És pont emiatt nem annyira energiaigényes, ugyanis a két magosnál ez nincs meg, viszont pont ezért értelmetlen is.Illetve a Továbbfejlesztett Pentile Matrixos Amoled még kevesebbet eszik, és a kék subpixelek sem égnek ki olan gyorsan, mint régen, így a 2100-as akksival másfél-két nap is lehet az üzemidő átlag fogyasztás mellett.


Második: Láttam róla videót, ahol háttérben ment a youtube videó, és a galéria betöltésén két másodpercet gondolkozott.Ez így elsőre elmondva elég kevésnek tűnket, de egy 180-200 ezres telefon minimum a reggeli kávémat főzze le, vagy ha nem, akkor egy tized másodpercre se akadjon.Az S3 viszont, Exynos quad core ide, vagy oda, megteszi, mert hiába az eyecandy-s motionwiz, meg a sok-sok feature, ugyanolyan optimalizálatlan, mint a touchwiz, hisz az alapját ugyanaz képzi.Nem beszélve arról, hogy hogy némelyik videón az unlock meg-megakadt, és ez baromi bosszantó, ha már egyszer ennyibe kerül.


Kérdező: Nem, nem éri meg kiadni érte ennyi, ugyanis ez a hardver jó másfél év múlva is bőven a felső kategóriában fogja tartani, és akkor talán már lesz a tegra zone-os játékokon kívül ESETLEG valami, ami kihasználja ezt a baromi erős hardvert.Addigra az ára meg kb 120-140, vagy az alá is eshet.

2012. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megérni semmiképpen sem éri meg, már csak azért se mert nincs semmi ami kihasználná a képességeit. 1-1,5 év múlva az akkori árán már talán.
2012. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!