Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Sony Ericsson Live...

Megéri Sony Ericsson Live With Walkman-t venni?

Figyelt kérdés
Én egy olyan telefont szeretnék venni amivel lehet zenét halhatni,internetezni (WIFI) Játszani és telefonálni meg fényképezni. Én olyan 40 ezer forintot tudok rá kőlteni se több.

2012. jún. 7. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor tökletes a választás. :) Nekem is live-om van csalódni nem fogsz jókis teló :D
2012. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ennyiért az a legjobb választás.
2012. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
0%
ha nem zavar az a hangyafingnyi mèretû kijelzõ, ès hogy divatcikk, akkor vedd meg.
2012. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:


látom még mindig baromira zavar, hogy sikeres ez a kibaxott Live...


Mondj már egy másik telefont ebben az árkategóriában, 36000 körül ami hardveresen hasonló és akkora a kijelzője, mint a HTC-dnek.


De ha ennyire zavar a 3.2-es kijelzőméret, akkor áruld már el, hogy miért nem pattogsz más kisebb kijelzőjű telókról feltett kérdéseknél?


Gondolom a nemrég megjelent galaxy mini 2, 3.2-es kijelzője sose fog zavarni majd, mint ahogy nem zavart eddig pl. a gio ugyanolyan kijelzője se.


Kérdező:

36-ért a t-mobile webshopból a legjobb vétel a Live...

2012. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persz, hogy jó döntés megvenni.

a legjobb a kategóriájában.

2012. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
0%
Nem a sikere zavar, mert 1 ft-ot nem adnék érte, nemhogy 36-ot. A 3,2 nekem kicsi, legyen az akármilyen gyártó. Sőt még a 3,5 is. A kijelző nálam az 4-nél kezdődik.
2012. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor mondj egy telót már újonnan, ilyen hardverrel 36000 ft körül...


De azt még mindig nem tudni, hogy mi a tök problémád van a kijelzővel, ami lehet, hogy 3.2, de csomó hasonló teló van ma is hasonló vagy kisebb kijelzővel, hasonló áron, messze gyengébb hardverrel.


Azoknál a kérdéseknél vajon miért nem látni tőled választ?


pl. galaxy y, galaxy gio, "htc wildfire s" és még egy csomó teló.


Ui:


Galaxy mini 2 még nagyon új, figyelni fogom, hogy zavarni fog-e majd valaha a 3.2-es kijelző...

2012. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de engemet nem zavar ez a kicsi képernyő sőt még több hely lesz a zsebemben legalább
2012. jún. 8. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:
ebben a kategóriában a live a legjobb
2012. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!