Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom Bp-n függetleníteni...

Hol tudom Bp-n függetleníteni az xperia x8 telómat vasárnapig?

Figyelt kérdés
tudtok olyan helyet, ahova mehetnék, de azért nem olyan drága, és nem kell beadni napokra a telefont?
2012. jún. 7. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Akármelyik gsm bolt elvégi 3-4-5 rugóért azonnal, helyben.
2012. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi, reméltem, hogy ennyiből megúszom. szóval ez ugye egy illegális dolog, nem kell érte bejárni a világot? úgy értem nem néznek majd rám hülyén, hogy függetlenítést akarok?:D
2012. jún. 7. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
nem.Bemész egy GSM boltba, megkérdezed mennyiért függetlenítik, mondanak egy árat, és pár perc alatt elvégzik neked, fizetsz, majd távozol.Ha meg ne mtudják függetleníteni, akkor nyilván szólnak majd, de az elég kókány egy hely lehet, mert nehogy már ne fügetlenítsenek egy telefont egy GSM boltban. :D
2012. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!