Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone 4 16 GB cserélni...

Megéri iPhone 4 16 GB cserélni Galaxy SII-re?

Figyelt kérdés
Használtat használtra, a samsung garis. Unom már kicsit az ájfont, évek óta ez van, de nem tudom megéri-e a samsung, sok rosszat hallok róla(fagyás stb) szerintetek?
2012. jún. 8. 17:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És esetleg ha igen, akkor miket nézzek meg a telón, honnan tudom hogy jó-e, stb?
2012. jún. 8. 17:18
 2/13 anonim ***** válasza:
Galaxy SII-re nem érné meg. Az új Android ICS borzalmas lett, folyton akad tőle a teló. Ha mindenáron cserélni akarsz akkor inkább Sony Xperia S, mindkét telónál jobb.
2012. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Xperiára is ICS van/lesz a hírek szerint, akkor most a Sony is akadni fog meg stb?
2012. jún. 8. 17:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy akadna, az Xperiákra eddig is jobban volt optimalizálva az Android, de ez persze akkor fog kiderülni ha megjelent már.
2012. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Utána olvastam gyorsan és sokan azt írják hogy jobb a Xperia, én eddig nem nagyon hallottam erről a telórol :)
2012. jún. 8. 17:34
 6/13 anonim válasza:
Iphone-t samsungra, jó üzlet.XD
2012. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
elméletbe megérné mert jobb mint az iphone viszont mivel az iphone túl van árazva jóval drágábban tudnád eladni én azt javaslóm inkább htc vagy sony telefont vegyl ha androdios kell.
2012. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
NEM!!!
2012. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Jó infókat hallottál, az összes samsung lefagy, potosabban az összes androidos teló lefagy...saajnoss
2012. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha teheted ne S2-re, iPhone után a kijelzőjét szörnyűnek fogod látni, még ha nagy is. Sony Xperia S, mint már mondták, esetleg HTC One S.
2012. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!