Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobiltelefont vegyem...

Melyik mobiltelefont vegyem az aktuális csúcsmodellek közül? Még csak tervezem a vásárlást. Tippek:Sony, Htc, Samsung, LG, mindenképpen android legyen. Nagyon fontos a zene, fénykép, és a videó minősége.

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a One X lesz a nyerő.Ami lényegesen olcsóbb is, mint az S3.Az Optimus 4X HD meg majd csak júliusban kerül piacra.
2012. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számít akkor HTC One X-re szavazok, mert erre vannak olyan programok amik talán még ki is használják az überprocit (Tegra Zone). Fényképezni egyik se rossz, a Sonyé a legnagyobb felbontású, de a HTC-be is egy elég jó kamera került. Az LG 4X még nem jelent meg, de én náluk már feladtam a reményt, hogy valaha is egy tényleg jó androidos telót gyártanak.
2012. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rensis, ezek szerint Te is várod/nézed a MA TV-t. :D


Egyébként tényleg a One X.Az S3 semmivel sem jobb/erősebb/gyorsabb nála, de cirka 60 kilóval többe kerül.


Az LG meg....hát majd most kiderül, hogy teljesít. :D

2012. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
One X-em volt, holnap adom el, csak ajanlani tudom. SGS3-at veszek helyette, de csak azert mert ujabb.
2012. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még nem néztem meg, mert nem volt időm rá, bár érdekel a dolog. Bár sokszor nem értek egyet a Mobilarénával, mivel szerintem nem terhelik meg eléggé a telefonokat egy tényleg korrekt eredményért, azért általában jó infók vannak onnan.
2012. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért egy téma csere komoly másodperceket okozott a Tegra 3-nak.Ennyit az LG Romról. :D
2012. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor most se csalódtam. Na majd megnézem.
2012. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ukulukumixD ***** válasza:
45%
samsung galaxy note
2012. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Note minden, csak nem aktuális.
2012. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Azt hiszem a One X marad.
2012. jún. 8. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!