Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az összes iPhone 4S-t gyári...

Az összes iPhone 4S-t gyári hibákkal adja ki az Apple? Megőrülök!

Figyelt kérdés
Már 3-szor lett cserélve az Apple Store-ban vásárolt iPhone 4S-em. Állandóan valami baj van a telefonokkal. Vagy a SIM kártya csatlakozó van elrontva, vagy az akksi rossz. Most épp jó lenne minden, karc sincs a készüléken, de a home gomb gyárilag ferdén van berakva. Ez egy 193 ezer Ft-os készüléknél nem tűrhető hiba. Mi a fenét csináljak? Állandóan Csehországból küldik ezeket a gagyi készülékeket. Kérjem vissza a pénzemet és menjek ki Bécsbe egy Apple Store-ba megvenni egy normális készüléket? Mert már nagyon unom, hogy mindig valami gagyit küldenek. Lassan a futár is hülyének néz, mert már nem tudom, hányszor volt itt. Az a baj, hogy nincs magyarországi Apple Store. Csak mutyi GSM boltokban lehet iPhone 4S-t kapni, vagy pedig a rendes, hivatalos, netes Apple Store-ban. Teljesen tanácstalan vagyok már.
2012. jún. 8. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Fake. De ha igaz akkor kérd vissza a zsetont és meny be a Dunaplázában az XMS-be , na ott tuti jót adnak! :)
2012. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itthon iStyle Apple Premium Reseller üzletek vannak: [link]
2012. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak pechszéria szerintem, de nem gyenge. Ha meguntad, akkor vegyél egy HTC One X-et. Az is presztizs gyártó és hátha azzal nem szopod be.
2012. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magyarországon az Apple webáruházában, a T-Mobile és a Vodafone üzleteiben vásárolható meg, az XMS nem forgalmazza. - ezt az XMS oldalán találtam. iStyle-ban szintén nem kapható.
2012. jún. 8. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Arena plázában van valami Apple bolt, ott is láttam 1x
2012. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a StarKing, amelynek weboldalán ez virít: Az iPhone Magyarországon a Vodafone és a T-Mobile kínálatában, illetve az apple.hu webáruházában vásárolható meg.

Nincsenek termékek ebben a kategóriában.

2012. jún. 8. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szopacs. Vegyél ebay-ről
2012. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És miért nem szolgáltatótól veszed? Én a tmobile-ból vettem és semmi baja:)
2012. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!