Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ha...

Milyen telefont vegyek, ha főleg a gyors írásmód (talán qwerty billentyűzet) és a jó kamera (ami legalább 5megapixel) a lényeg?

Figyelt kérdés
Ja, és persze érintőképernyő.
2012. jún. 8. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Xperia Mini Pro


[link]

2012. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig én az iPhone billentyűzetét tapasztaltam a legalakalmasabbnak, el lehet találni a betűt, lehet egy mozduattal írásjeleket is írni, és gyors, én ezt ajánlanám. Az iPhone 4-nek elfogadható a kamerája, 5 megapixeles, a 4S-nek jobb, annak 8 (de nem a pixelszám miatt; tényleg jobb). Persze nem ezen írnak általában az emberek regényt.
2012. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abszolut egyetertek az elso hozzaszoloval . Meglepoen jo telefon az xperia minipro (sk17i,nem az x10 minipro !) ,csak a slidepanelje kb 1 honaposan mar log :)
2012. jún. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!