Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert futtat hasztalan alkalma...

Miert futtat hasztalan alkalmazasokat a motorola defy plus-om?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy valamikor elkezd akadni a motorola defy plusomon a menu akkor van,hogy a jatek is,pedig 1ghz proccesor van benne.De azt vettem eszre,hogy ha megnyitom azt az alkalmazast,hogy manager apps es teszem a runningra akkor egy csomo hasztalan alkalmazas fut amit nem is hasznaltam.Sokszor 128 mega van hasznalva ez csak 70 szabadon.szerintem ezert akad a menu es a jatek.Mit tegyek? Mert hiaba leallitom azokat a hasztalan alkalazasokat.Peldaul ha a telefonon csak jatszok es internetezek akkor miert fut a maps? Ha azt az alkalmazast nem is hasznaltam?

#telefon #alkalamaz
2012. jún. 9. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert így van megírva.A maps pl google szolgáltatás, akárhányszor zárod be, a legtöbb appnak a futtatásához a maps is kelleni fog.Ez mindig meg fog nyílni.

Androidnál nincs bezárás gomb, ami ténylegesen bezárja az appot, azaz nagyon kevésnél.Ha a rendszermemória kevés lesz, akkor majd maga a rendszer leállít kevésbé használt appokat, ezzel nem kell foglalkoznod.

Max annyit megtehetsz, hogy az alkalmazáskezelőben kényszerített leállásra bírod ezeket az appokat, de amint egy olyan appot nyitsz meg, aminek a futtatásáhot pl a gmaps kell, akkor újra meg fog nyílni.A gmaps csak egy példa volt.

2012. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Gemini app managert. Nekem egy HD2-ből "készült" androidom van szóval a normális működés érdekében szabályoznom kellett, hogy mi hol és mennyit fusson.

Ebben leölhettem az idegesítő autorunt egyes alkalmazásokból amik indokolatlanul kértek maguknak ilyent (például autorun volt egy játékon csak azért, hogy a pontszámokat "naprakészen tartsa" mindig.)

Ki lehet kapcsolni bizonyos funkcióit is így az alkalmazásoknak. Vagy csak gyorsan kitakarítani a memóriából őket.

2012. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az autorun control csak roottal használható.Honnan gondolod, hogy a kérdező rootolta a telefonját?
2012. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hmm most hogy mondod, igazad van :D Ebbe bele se gondoltam.


Ez a megoldás tényleg csak rootolt telefonon működik.

2012. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyári telónál csak az az egy használható módszer van, hogy minden alkalommal, ha kevesli a memóriát, akkor Force Close-olja azokat a folyamatokat, amiket éppen nem szeretne, hogy működjön.Ha meg egy appnak kell valami más rendszerfolyamat a háttérbe, akkor az meg úgyis el fog indulni.
2012. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!