Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb iphone 4s vagy...

Melyik a jobb iphone 4s vagy samsung galaxy s 3?

Figyelt kérdés
Ne csak ennyit írjatok hogy iphone vagy samsung hanem magyarázatot

2012. jún. 10. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

SAMSUNG!Csakis!Az iPhone divatmobil!Fele annyit sem tud,mint az S III!

Szerencsés vagyok,már két nyereményjátékon is nyertem iPhone-t.Az egyik sima 4,a másik 4S.Eladni nem tudom egyiket sem,mert 1 évig nem lehet.Itt porosodik mind a kettő.Most egy Sony Ericsson xperia ray-em van.Én ezt szeretem.

2012. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ájfón tényleg túlárazott, de legalább jó. A Samsungnak viszont semmi indoka nincs túlárazni a telefonjait, inkább mást vegyél.
2012. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A galax s 3 vadiúj, a 4S lassan két éves. Most akkor miről is beszélünk???
2012. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első: Hol nyertél Iphone-t?? :D
2012. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A sok okos hozzászólás.

Elsőnek üzenem,hogy az a 2db iphone amit "nyert" azt mindenki megnyeri,mert mindenki az oldal 999999 látogatója... :D

Nehéz eladni? Csak nézd meg vaterát és léáthatod mennyi az érdeklődő,vagy beviszed telefonboltba és kész. De ezt mind feleslegesen írtam le,mert nagy valószínűséggel nem rendelkezel iphone-al.


3. hozzászóló: Nem tudom hol élsz,de vagy kevered a 4-et a 4s-el vagy nem tudom... :) a 4s még bőven nincs 1 éves....


Kérdező: Szerintem menj el telefonboloshoz,nézd meg mind a 2 telefont személyesen és te magad döntsd el,hogy menyik tetszik jobban,külsőleg és belsőleg egyaránt. Nekem iphone-om van és tuti nem fogom leváltani,lehet kicsit begyöpösödött az agyam, de az iphoneokban még nem csalódtam, egyikben sem,pedig végig mentem a sorozaton... galaxy s 3 jónak néz ki,de ki tudja milyen élőben,nekem volt galaxy 1-em,de nagyon bugos volt,csomó játékhiba,rendszerfagyás...egyszerűen iszonyat. Lehet kicsit elfogult vagyok az apple-el,de ez van,belőlem ezt már nem lehet kinevelni.

Ne halgass a sok okosra,akik egmondják,hogy ez meg az 1000%,hogy jobb,mert nem ők fogják használni a telefont,hanem te. Ha neked az android jön be akkor azt vedd és sza.d le a sok nokia gurut,meg iphoneost.

2012. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazság szerint utálom az androidot mert bugos és állandóan lefagy az iphonéban meg attól parázok hogy behal a képernyője vagy elcsúszik mert sok ismerősömnél már volt példa rá
2012. jún. 11. 13:16
 7/14 anonim válasza:
60%
tegnap váltottam galaxy s1 röl egy 32gigás 4s re, és eddig nem bántam meg, és nemis fogom, lehet hogy van amit jobban tud az android, de az tiszta bug! az iphone meg lehet divattelefon, és tulárazott, de annál stabillab rendszere egy telonak sincs! iphonet javasolnám midnenképp.
2012. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is galaxy s1-ről váltottam 32gb-s iphone-ra (4s), de egyszerűen hiányzik az Android a sok játék hackelés meg a nyílt forráskód, meg az hogy leszedek a netről játékokat, ezek azért fontosak amúgy is most döglött be az egész iTunesom mert lecseréltem a gépen lévőzenéket az iphone zenéire és most már az iphone zenéit nem lehet visszarakni, szóvalegyszerűen túl sok hogy újra letöltsem.

Én biztos s3-ra váltok :) nameg ottvan a nagyság is a nagy telókat imádom :3

2012. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de szerintem az Android nem fog lefagyni egy Quados procin :D
2012. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nem a procitól függ, hogy lefagy vagy nem, hanem az oprendszer bugjaitól.
2012. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!