Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem kapcsol be a blackbe...

Miert nem kapcsol be a blackberry telefonom? Radugom a toltore, neha megjelenik a toltesjelzo, de csak villammal a kozepen, es nem tolti az akkut. De az a baj nem is mindig jelenik meg a toltesjelzo?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam hogy ha nagyon lemerul az aksi,nem lehet ujra feltolteni?valami otlet?

2012. jún. 10. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem próbáltad, akkor hagyd úgy kis ideig, mikor ott a villám. Ha próbáltad/nem működik, mozgasd kicsit a töltő kábelét, lehet kontakthibás. Ha még így sem jó, és van lehetőséged, próbáld meg egy másik, azonos típusú telefonban tölteni. Egyéb esetekben sajnos szervizhez kell fordulnod.
2012. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy próbáld meg egy másik töltővel.

Esetleg,ha kaptál hozzá usb kábelt,akkor dugd rá a gépre,ha ott sem tölti,akkor szervíz.

Vagy a telefon a rossz vagy akksi halt meg.

2012. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mindent probaltam mar.hotelben dolgozom,es egy vendeg elhagyta,igy jutottam hozza.ugy nem tudom a telefon elozmenyeit.de toltesjelzo a villammal 1 vagy 2 perc alatt eltunik.es utana villog a piros lampa a telefon jobb felso sarkaban.
2012. jún. 10. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:

piros villog vagy sárga?

nem mindegy,mert a sárga villogás jelzi,hogy tölteni kellene.

Ha nincs bekapcsolva,és pirosan világít,akkor bootolni akar,csak nem tud,aminek lehet az az oka,hogy nem tudod tölteni.

De ha találtad,akkor lehet azért lett elhagyva,mert rossz:)

Vidd be egy kereskedésbe,hátha tudnak segíteni

2012. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pirosan villog
2012. jún. 10. 19:23
 6/9 A kérdező kommentje:
laptopra dugva pedig nem erzekelte,vagyis szoftvert kert hozza vagy valami ilyesmi
2012. jún. 10. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Az érdekes.

Nálam akkor villog pirosan,ha üzenet érkezett,nem fogadott hívásom van.

Ha nem egyfolytában világít,hanem szakaszosan villog,akkor lehet a képernyőjével van a gond.

Vidd el egy mobiloshoz.

2012. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na akkor nem jutottam elobre. akkor szerviz lesz.koszonom mindenkinek
2012. jún. 10. 19:33
 9/9 anonim válasza:
nekem is ugyan ez volt a gondom.. és nem a telefonnal volt a gond hanem a töltővel! Próbáld meg másikkal!
2012. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!