Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az USA-ban mindenkinek van...

Az USA-ban mindenkinek van pénze iphone-ra, és nem is forgalmaznak pl samsung galaxy giot vagy ace-t?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 20:03
1 2
 1/11 Gugu Gabor ***** válasza:
2012. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez mi?
2012. jún. 10. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy vannak természetesen más telefonok, de mivel az Apple USA-beli cég, és ott mások a gazdasági viszonyok, nem 150+ egy IPhone 4S, hanem 40-80 ezer között kapni újonnan.
2012. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

előző: persze és SE xperia play-t meg csak 20 ezerbe kerül...


Kb. ugyanazok az árak, csak ott azért többet is keresnek.

2012. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző: az első link szerint egy új IPhone 4S 2év garanciával 200-400 $...
2012. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gugu Gabor ***** válasza:
Ez egy amerikai mobilszolgáltató oldala... mint látod nem csak szifonnal van tele.
2012. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy forgalmaznak. Csakhogy ott senki nem vesz prepaidet vagy függetlent, hanem mindenki 2 éves plannel veszi a telefont a szolgáltatótól, azért kerülnek ennyibe.
2012. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért az az Xperia play nem 99 Dollár, hanem csak 0.99 :D

Mellesleg, itt a vámot, az adót, meg minden sz*rt fizetsz az iPhone-ra, azért olyan drága.Ott persze teljesen mások a kondíciók, de azért ott a netcsomaggal fizetsz rendesen te is.

2012. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi értelme van összehasonlitani egy 100 USD havi dijú dijcsomagban vásárolt telefont egy magyarországi független Iphone árával ..


Én millió üzletben voltam Floridában (bestbuy , wallmart ..stb) , mindenhol van iphone és nem volt olcsóbb,mint itthon . Emlékeim szerint 699 usd (és erre még rájön a local tax,ami 6.5% Floridában = tehát 740 dolcsi a vége,ami mai áron nagyjából 185e Ft) .


Egyébként pedig böven van samsung is ,csak a tipusszámai mások,mint az ittenieknek . Pl. itthon a Galaxy s2 i9100, kint egy ilyen T989 tipusszámmal fut. Legtöbb esetben még mindig a kihajthatós,nagy méretü telefonokkal járkálnak az idösebbek :) Filléres, pár dolcsi egy preapid csomagban ,én pl. egy samsung a107-et vettem 25 usd lebeszélhetöséggel 25 usd-ért :)

2012. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a világ legnagyobb szolgáltatója..

Ott ahol az embereknek van pénzük, ott nem fognak szemetet árulni. Viszont vannak olyan termékek (igények is), amik pl itt Európában nincsenek. (kinyitható-nyomógombos, vagy a nyomógombos wifis,) Itt is lenne rájuk igény, csak nagyon kevés....ami meg nem éri meg.

Egyébként nem kell messzire menni...2 óra repülővel Anglia....ott is mindenki iPhone-t használ.

2012. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!