Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha teljesen fel van töltve...

Ha teljesen fel van töltve (zte skate) meddig kéne bírnia az akkumulátornak?

Figyelt kérdés
(Ha nem használ és ha használom)

2012. jún. 11. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszédidő max. 5 óra, készenlét max. 288 óra hivatalosa.
2012. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az normális hogy este feltöltöttem és mire reggel felkeltem lemerült? (a wi-fi meg a gps is futott)
2012. jún. 11. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális.Egyrészt nem is értem, hogy a GPS minek fut az éjjeli szekrényen heverő telón?Elnavigálod magad a vécére az éjszaka közepén, vagy mi?WiFi is minek?Bőven elég reggel bekapcsolni adig, amíg leszinkronizálja az adatokat.Éjszakára érdemes repülő üzemmódba tolni a telót.

Egyébként az átlagos üzemidő 1-1.5 nap a Skate-nél.Persze ha megy a wifi és a gps értelmetlenül és feleslegesen éjjel, akkor ne csodálkozz, ha reggel lezabálja az akksit szinte 0-ra.

2012. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szándékosan hagytam bekacsolva a gps és a wi-fi-t csak reggel néztem meg hogy mi futott rajta és akkor vettem észre, és gondoltam rákérdezek hogy tuti azért merült e le... Most azért egy kicsit megnyugodtam! Köszi a gyors választ!
2012. jún. 11. 12:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy a töltő leszívja az aksit miután feltöltötte és nem szedtem le róla?
2012. jún. 11. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, csepptöltő módban van.Ez azt jelenti, hogy 100%-os töltésnél a töltésvezérlő IC a telóban és a töltő adapterben is blokkol, nem tölt tovább, csak mindig annyit, hogy 100% legyen.Tehát ha töltőn van, és mondjuk a hardver 0,2-0,3% elszed az akksiból X idő alatt, akkor a töltő megint visszatölti 100-ra és kész.Ezért éjszakára akár nyugodtan hagyhatod is a töltőn, szinkronizálhatsz akármit wifin keresztül, a GPS is be lehet kapcsolva, reggel továbbra is 100% marad.
2012. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen az okostelefonok nem sokáig bírják mert a háttérben folyamatosan futnak olyan alkalmazások amelyeket nem lehet bezárni mert szükséges a telefon működéséért.

Nekem Nokia 701-es telefonom van ha nem használom akkor 3 napig bírja estig. Ha internetezek akkor csak 2 nap és 3. nap reggelén már tölteni kell. De én mindíg kikapcsolom este a telefont ez is egy energia megtakarítás.

2012. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!